X
X

Ya Çok Seversen setinde vals dersi alan Hafsanur Sancaktutan’a, partneri Kerem Bürsin de eşlik etti!

19.07.2023 Çarşamba 16:03 (Güncellendi: 19.07.2023 - 16:03)

Kanal D’nin, yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği dizisi “Ya Çok Seversen” dizisinin başrol oyuncularından Hafsanur Sancaktutan yeni bölümdeki vals sahnesi için sette özel ders aldı.

Kanal D’nin, yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği dizisi “Ya Çok Seversen” dizisinin başrol oyuncularından Hafsanur Sancaktutan yeni bölümdeki vals sahnesi için sette özel ders aldı. Ders sırasında partnerini yalnız bırakmayan Kerem Bürsin güzel oyuncuya eşlik etti.

Yönetmenliğini Ali Bilgin’in üstlendiği, Kübra Sülün’ün senaryosunu yazdığı, oyuncu kadrosunda Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan dışında Hatice Aslan, Şerif Erol, Cemre Ebüzziya, Nazmi Kırık, Aziz Caner İnan, Mine Kılıç, Oğulcan Arman Uslu, Durukan Çelikkaya, Lara Pera Aslan, Özgün Akaçca, ve Adin Külçe gibi genç ve usta isimler yer aldığı Ya Çok Seversen’in setinde geçtiğimiz günlerde eğlenceli anlar yaşandı. Yeni bölümdeki vals sahnesi için sette özel ders alan Hafsanur Sancaktutan’ı partneri Kerem Bürsin de yalnız bırakmadı. İkilinin danstaki uyumları karelere de yansıdı.

‘‘Ya Çok Seversen’’ yeni bölümüyle perşembe akşamı Kanal D’de...

YA ÇOK SEVERSEN VİDEOLARI