X
X

‘Ya Çok Seversen’ yeni bölümüyle tüm kategorilerde en çok izlenen dizi oldu!

03.09.2023 Pazar 12:39 (Güncellendi: 04.09.2023 - 10:46)

Kanal D’nin başrollerinde Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan’ı buluşturan Ay Yapım imzalı dizisi ‘Ya Çok Seversen’ dün akşamki bölümüne Ateş’in itirafı damga vurdu. Tüm dünyada sosyal medyada da çok konuşulan dizi dün gece yayınlanan 9. bölümüyle bütün kategorilerde en çok izlenen dizi oldu.

"Ya Çok Seversen" dizisinin dün akşamki 9. bölümüne Ateş’in Leyla ile düğünlerinde Leyla’nın dolandırıcı olduğunu herkese açıkladığı anlar dikkat çekti.

Ya Çok Seversen 13. Bölüm - Final

Ya Çok Seversen 13. Bölüm - Final

Ya Çok Seversen dizisi 13. Bölüm kesintisiz, full ve yüksek kalite izle! Ya Çok Seversen son bölüm yayında! Hemen izle! Ya Çok Seversen'in 30 Eylül Cumartesi günü yayınlanan final Bölümünde Aateş ve Leyla hikayelerinin sonuna geliyorlar. 30 Eylül Cumartesi günü yayınlanan Ya Çok Seversen'in 13. bölümünde neler oldu? Ya Çok Seversen 13. bölümüyle HD kalitede Kanal D'de! Ya Çok Seversen'in 13. bölümü izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Ya Çok Seversen heyecanla beklenen final bölümünde yaşanan olaylara ve yeni bölüm, TV yayınından hemen sonra tek part ve HD kalitede burada! Ya Çok Seversen 13. Final Bölümde neler yaşandı? Ya Çok Seversen 13. Bölüm full izle! Ya Çok Seversen dizisi 13. Bölümde neler oldu? Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan'ın başrollerini paylaştığı Ya Çok Seversen dizisi full bölümleriyle Kanal D'de!...

Ateş’in, Leyla’ya evlilik teklif etmesinin hemen ardından Füsun yanlarına gelip tüm gerçekleri açıklamak istedi. Leyla’nın yalanlarını Ateş’e söylemeye gelen Füsun’u Barış tasarımlarının çalıntı olduğunun kanıtı olan kağıtla durdurdu.

Eve döndüklerinde Leyla ve Barış, Füsun tarafından çalınan Ateş’in annesinin tasarımlarının olduğu kutuyu Berit’in odasına sakladı. Bunun üzerine Füsun tasarımları geri almak için Yakup’a iş birliği teklifinde bulundu. Bu sırada Ateş çocuklara vakit kaybetmeden evleneceklerini açıkladı. Ev halkı bu karara çok şaşırırken Ilgaz evliliğe tepki gösterdi, Leyla ise Ateş’in bu kadar hızlı herkese açıklamasıyla ne yapacağını bilemedi.

Meryem daha fazla dayanamayıp Mert’e çeteyle ilgili tüm gerçekleri açıkladı. Duyduklarına inanamayan Mert, bu itirafa karşılık Meryem’le olan tüm ilişkisini bitirdi.

Bu sırada Leyla, Ateş ile düğün hazırlıklarına başladı, Meryem’le gelinlik bakmaya giden Leyla’nın seçim yapmakta zorlandığı anlar bölümde eğlenceli dakikalara sahne oldu. Leyla düğün öncesi Ateş’e gerçekleri açıklamak istese de bir türlü yapamadı. Aynı zamanda Yakup da Füsun için evde Barış’ın kendisinden çaldığı, içinde tasarımların olduğu kutuyu bulmak için her yolu denedi. En sonunda kutuyu bulmayı başaran Yakup, Füsun’a para karşılığında hepsini verebileceğini söyledi, eğer istediği parayı vermezse tasarımların çalıntı olduğunu herkese açıklamakla tehdit etti.

Bige, Umut’un telefonuna gelen mesajdan Umut’un, Ateş’in arkasından çevirdiği işleri öğrendi. Barış, Ilgaz’la beraber dışarı çıkarken arkadaşına hediye alıyor bahanesiyle Ilgaz’a hediye aldı.

Leyla’nın ailesini bulması için tek umut olan ve hastanede bakımını üstlendiği adam konuşmaya başladı. Kendisini görmeye giden Leyla, adamın hiçbir şey hatırlayamadığını duyunca yıkıldı. Leyla’nın odadan çıkmasıyla adamın yanına giren kadının ise Leyla’nın annesi Firuze olduğu anlaşıldı. Firuze adama gerçekleri Leyla’ya anlatmadığı için teşekkür ederken kendisinin Leyla’ya her şeyi açıklaması gerektiğini söyledi.

Bu süreçte Ateş avukatına evlilik sözleşmesi hazırlattı, sözleşme ile Leyla’ya gittiğinde ise Leyla sözleşmeyi imzalayacağını ama evlilikten vazgeçtiğini söyledi. Araları açılan ikiliyi gene bir araya Ilgaz ve Berit getirdi, aynı odaya ikisini kilitleyen çocuklar Ateş ve Leyla’nın barışmasını sağladı. Düğün öncesinde Füsun Leyla’yı gene tehdit ederken Leyla ise ondan korkmadığını açıkça söyledi.

Düğünde toplanan davetlilerin karşısına Ateş ve Leyla romantik bir şekilde çıktı. Nikah memurunun sorusuna mutlulukla evet diyen çifte tüm davetlilerin hayranlıkla baktığı anda Ateş mikrofonu eline aldı. Herkes aşk dolu bir konuşma beklerken kendisi Leyla’nın gözlerinin içine bakarak karısının bir yalancı olduğunu ve bunu bilerek evlendiğini açıkladı. Ateş’in bu süreçte her şeyi nasıl bildiğini gördüğümüz sahneler dikkat çekerken Ateş’in karım bir dolandırıcı dediği anlar bölüme damga vurdu.  

Senaryosunu Erdi Işık, Karden Kasaplar, Ceyda Aşar, Senem Birlik’in birlikte yazdığı ve Ali Balcı’nın yönetmenliğini üstlendiği ‘Ya Çok Seversen’in oyuncu kadrosunda Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan dışında Hatice Aslan, Şerif Erol, Cemre Ebüzziya, Nazmi Kırık, Aziz Caner İnan, Mine Kılıç, Oğulcan Arman Uslu, Durukan Çelikkaya, Lara Pera Aslan, Özgün Akaçca, ve Adin Külçe gibi genç ve usta isimler yer alıyor.

'Ya Çok Seversen’ heyecan dolu yeni bölümüyle Cumartesi akşamı Kanal D’de...

YA ÇOK SEVERSEN VİDEOLARI