X
X

Ya Çok Seversen’in yeni bölümünden ön izleme sahnesi yayınlandı!

12.07.2023 Çarşamba 20:01 (Güncellendi: 12.07.2023 - 20:01)

Kanal D’nin, yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği, geçtiğimiz hafta ilk bölümüyle ekrana gelen ve sadece ülkemizin değil dünyanın birçok ülkesinde de sosyal medyanın gündemine oturan ‘’Ya Çok Seversen’’ perşembe akşamı 2’nci bölümüyle seyirciyle buluşacak.

Merakla beklenen dizinin yeni bölümünden ön izleme sahnesi yayınlandı. Yayınlanan ön izleme sahnesinde Leyla’yı bulan Yakup, Leyla’yı Ateş’i yeni avı yapması konusunda ikna etmeye çalışıyor. Buna net bir şekilde karşı çıkan Leyla’yı Yakup tehdit ederken, Leyla’nın nasıl bir karar alacağı ise merakla bekleniyor.

Senaryosunu Kübra Sülün’ün yazdığı ve Ali Bilgin’in yönetmenliğini üstlendiği Ya Çok Seversen dizisinin başrollerinde Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan yer alırken ikiliye Hatice Aslan, Şerif Erol, Cemre Ebüzziya, Nazmi Kırık, Aziz Caner İnan, Mine Kılıç, Oğulcan Arman Uslu, Durukan Çelikkaya, Lara Pera Aslan, Özgün Akaçca, ve Adin Külçe gibi genç ve usta isimler eşlik ediyor.

Ya Çok Seversen, annesi öldükten sonra küçük yaşta gönderildiği yatılı okuldan bir daha aile evine dönmeyen ve hayatını kendi ayakları üstünde yurtdışında geçiren, kimseye güven duymayan Ateş ile gerçek ailesini hiç tanımamış, insanları kandırarak para kazanan Leyla’nın yollarının kesişme hikayesini konu alıyor.

Ya Çok Seversen heyecan dolu yeni bölümü ile Perşembe akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

YA ÇOK SEVERSEN VİDEOLARI