X
X

105.bölüm

18 Eylül 2009

Leyla, Oğuz’la herkesten gizli yeni bir maceraya atılıyor

Evinin kapısında, Leyla’nın dikenli mesajını alan Ferhunde, Leyla’nın kendisine yeni bir sürpriz daha hazırladığından habersizdir. Leyla, Ferhunde’yi en zayıf yerinden vurmak için bir intikam planı yapar ve onun geçmişteki sırlarına ulaşır. Ali Rıza Bey, Şevket’e yapacakları iş için destek olmaya karar verir. Bu karar Ali Rıza Bey ve Leyla’yı karşı karşıya getirir,  Leyla büyük bir isyana doğru sürüklenmektedir.
Öte yandan, inşaat projesi Şevket’in beklediği gibi başlamaz. Şevket, bu yeni işinde hiç beklemediği bir tehlikenin içine düşer.
Huzurevinde kalan Cevriye Hanım’ın yokluğu bile evde huzursuzluk yaratmaya neden olur.  Sonunda Tahsin, Cevriye Hanım’ı eve döndürmek için herkesi şaşırtacak bir oyun oynamaya karar verir.
Köşkün yeni sahibi Mithat, eve bir an önce yerleşmek isteyince, Ali Rıza Bey ve ailesi için büyük sıkıntı yaratır. Çaresiz kalan Ali Rıza Bey, Mithat’ın baskılarını hafifletmek için bir çözüm bulur.
Geçmişine sığınan Leyla, Oğuz’la herkesten gizli, yeni bir maceraya atılır. Leyla, bu büyük sırrını saklamak için yalana başvururken, zaman Leyla’ya büyük bir oyun oynar.

BÖLÜMLER