Skip to main content
 
1. Bölüm

1. Bölüm

Reşat Nuri Güntekin’in aynı adlı eserinden günümüze uyarlanan Yaprak Dökümü, değerlerine bağlı bir ailenin sosyal ve ekonomik şartlara direniş öyküsünü ekrana taşıyor.

7. Bölüm

7. Bölüm

Şevket ile Ferhunde evleniyor

8. Bölüm

8. Bölüm

Ali Rıza ve Hayriye oyuna geliyor

22. Bölüm

22. Bölüm

Ferhunde’nin fitnesiyle, Ali Rıza’nın bir kadınla görüştüğünü zanneden Hayriye Hanım, kıskançlığına yeniliyor ve Ali Rıza Bey’i yakın takibe alıyor.

4. Bölüm

4. Bölüm

Ali Rıza Bey’e kötü haber

9. Bölüm

9. Bölüm

Yüzünü bile görmek istemediği Oğuz’u kendi evinde, kızlarıyla birlikte eğlenirken gören Ali Rıza, çok öfkelenir. Şevket’in onları hafta sonu tatiline gönderme sebebi belli olmuştur.

10. Bölüm

10. Bölüm

Ali Rıza, evi müteahhide vermeyi teklif eden Şevket’e sert tepki gösterir. Baba yadigarı evini ancak o öldükten sonra yıkabileceklerini söyler. Şevket, Ferhunde’nin ısrarıyla yaptığı tekliften dolayı pişman olur. Ali Rıza biraz yatışmak için sahilde tek başına yürürken, çocuğuyla birlikte gece vakti sokağa atılan genç bir kadını, serserilerin tacizinden kurtarır.

15. Bölüm

15. Bölüm

Ferhunde’nin hamile olduğu yalanını söyleyerek yaptığı plan tutmuş, Hayriye ve Ali Rıza onu eve götürmek için ayağına kadar gelmiştir.

18. Bölüm

18. Bölüm

Ali Rıza Bey’in dünyası başına yıkılıyor

20. Bölüm

20. Bölüm

Leyla, Oğuz’un sevgilisi Ceyda ile olaydan sonra ilk kez karşı karşıya gelir.

21. Bölüm

21. Bölüm

Şevket’i Sedef’ten kıskanan Ferhunde, Sedef’e tuzak kurar. Sedef büyük olay çıkarır. Şevket de Ferhunde’nin olayından haberdar olur, tartışma büyür.

23. Bölüm

23. Bölüm

Hayriye Hanım’ın Leyla’dan para aldığını öğrenen Ali Rıza Bey’in öfkesi dinmek bilmez.