X
X

141.Bölüm

11 Şubat 2010

Yaprak Dökümü'nün 140. Bölümü'nü izlemek için tıklayın!

 Ali Rıza Bey derin bir yara daha alıyor

Oğuz’un hiç beklemediği bir anda kendisine sunulan teklifi değerlendirmesiyle, Ali Rıza Bey derin bir yara daha alıyor. Ferhunde, özgürlüğüne giden yolda Şevket’e bir kez daha yenilmiş olmanın hırsıyla, Mithat Kara’ya köşkünü geri verir. Hayriye Hanım bir an önce yeni bir eve taşınmak isterken, bu isteğin yakın zamanda gerçekleşme ihtimali zor görünmektedir.
Ferhunde’nin başlattığı yangının etkileri Şevket’in hayatında artarak sürmektedir. Tahsin’den istediği yardımı göremeyen Şevket’in umutları giderek tükenir. Hayriye Hanım, hem Şevket, hem ailesi için umutlarını Necla’nın üzerine kurmaya devam eder.
Ali Rıza Bey’in ailesinde yaşananları hüzünlü gözlerle izlemekten başka çaresi yoktur.
Necla yoğun iş temposu içinde aile sorunlarına beklenen yakınlığı gösteremez.
Ali Sarper’le yolları bir kez daha kesişen Necla büyük bir çelişki yaşamaktadır. 
Güvendiği kapılar birer birer yüzüne kapanan Ferhunde, beklemediği darbelerle sarsılırken, Mithat Kara da geçmişiyle olan son bağını koparmak için harekete geçer. 
Hayriye Hanım’ın sorunlara bulduğu çözümler, Ali Rıza Bey’i yaralamaya devam ederken, Ali Rıza Bey hayatlarının kontrolünden çıktığının farkındadır.
Oğuz’un hiç beklemediği bir anda kendisine sunulan teklifi değerlendirmesiyle, Ali Rıza Bey derin bir yara daha alacaktır.   

 Oğuz, Leyla ile köşke mi yerleşiyor? Tartışmak için tıklayın!

BÖLÜMLER

FRAGMANLAR