X
X

151.Bölüm

22 Nisan 2010

Leyla babasını Ferhunde’nin ayağına getiren sebebi öğrenmek üzere harekete geçiyor ve ondan hesap soruyor. Ali Rıza Bey, Ferhunde’nin karşısına çıktığında, Leyla’nın köşke taşındığına şahit olur. Bu karşılaşma Ali Rıza Bey’i darmadağın ederken; Leyla babasını Ferhunde’nin ayağına getiren sebebi öğrenmek üzere harekete geçer.
Ali Sarper’le çalışmaya başlayan Ferhunde, Necla’nın üstündeki baskısını artırmaya başlar. Necla, Ferhunde’nin günden güne artan tehdidine karşı çok önemli bir karar vermek zorundadır.
Hayriye Hanım çocuklarının hayatlarını değiştiren olaylarda büyük pay sahibi olduğunu Fikret’e itiraf eder. Fikret ise ailesinin içinde bulunduğu duruma üzülürken, kendi evliliğindeki sorunları da saklamayı sürdürür.
Hayat, Ali Rıza Bey’in çocuklarını ayrı yerlere savurmuştur. Leyla, taşındığı baba evinde hatıralarla teselli bulurken, Şevket Necla’yla kopan bağlarının ardından iş yerinde günlerini geçirmektedir. Necla ise kendisini ailesinden uzaklaştıran büyük adımlara bir yenisini eklemiştir.
Necla’nın evinde yaşadığı her gün gururu biraz daha kırılan Ali Rıza Bey’in artık tek isteği kapısını kendisinin açıp kapayacağı bir evde yaşayabilmektir.
Vicdan azabını arkadaşıyla paylaşan Tahsin, hayatlarının akışını değiştirecek olaylara sebep olur. Tahsin’in farkında olmadan yaktığı ateş giderek büyüyecek ve sonunda Fikret’e kadar ulaşacaktır.

BÖLÜMLER

FRAGMANLAR