X
X

99.Bölüm

18 Eylül 2009

Ali Rıza Bey, konağı satılığa çıkarıyor 

Ali Rıza Bey, borçtan ve yaşadıkları sıkıntıdan bir an önce kurtulabilmek ve Leyla’yı “bu sefer” olması gerektiği gibi evlendirebilmek için çözüm yolları arıyor.  Bulduğu çözüm ise tüm aileyi ilgilendiriyor.
Şevket ve Ferhunde’nin boşanmak için hâkim karşısına çıkacakları gün gelir. Şevket davanın bir an önce sonuçlanmasını isterken, Ferhunde bu davayı Ali Rıza Bey’lerle yarım kalan hesaplarını kapatmak için kullanır.
Leyla, Nazmi ile yaşayacakları kiralık evi ararken, eskiden Oğuz’la oturdukları eve girer ve orada Oğuz’la karşılaşır. O evde yaşadıklarını acıyla hatırlayan Leyla’nın korkuları yeniden ayaklanmaya başlar.
Gülşen’den Leyla’nın sözlendiğini öğrenen Ferhunde, Leyla’nın yolladığı kasıtlı haberin intikamını almak için harekete geçer. Leyla’yı en zayıf yerinden, sözlüsü Nazmi’den vurmaya karar verir.
Cem askerliğini bitirmiştir. Nazmi ile birlikte İstanbul’a doğru yola çıkarlar.  Ferhunde bu yolculuk sırasında Nazmi’ye ulaşır.
Öte yandan Ali Rıza Bey, borçtan ve yaşadıkları sıkıntıdan bir an önce kurtulabilmek ve Leyla’yı “bu sefer” olması gerektiği gibi evlendirebilmek için çözüm yolları aramaya başlar.  Bulduğu çözüm tüm aileyi ilgilendirmektedir.

 

BÖLÜMLER