Skip to main content
 
Yaralı Kuşlar 100. Bölüm
Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

Yaralı Kuşlar 100. Bölüm'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Hemen İzle
Yaralı Kuşlar 100. Bölüm
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
SIRADAKİ VİDEO

Yaralı Kuşlar 100. Bölüm

Yaralı Kuşlar 100. Bölüm

Yaralı Kuşlar 100. Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

30 Ağustos 2019 Cuma günü yayınlanan Yaralı Kuşlar'ın 100. Bölümünde Levent, Meryem'in Tekin'le evlenmesine engel olabilecek mi?
30 Ağustos 2019 Cuma günü yayınlanan Yaralı Kuşlar'ın 100. Bölümünde Levent, Meryem'in Tekin'le evlenmesine engel olabilecek mi?

Levent hapishaneden çıkmış özgürlüğüne kavuşmuştur. O derin bir nefes alırken Meryem de onu izlemektedir. Aklında Tekin’in tehditleri… Levent’e doğru adım attıkça aslında onu korumak için yanına gitmemesi gerektiğini de anlar. Uzaktan da olsa görmüştür. Levent bir an Meryem’i görür gibi olur ama emin olamaz. Bu sırada Melis, Bahadır, Cemil etrafını sarmıştır. Konağa doğru yola koyulurlar.Meryem’in olmadığını öğrenen Tekin çıldırmıştır. Levent’e gidip her şeyi anlatmasından, ikilinin bir araya gelmesinden korkar. Hemen Meryem’i arar. Meryem bitap bir halde açar telefonunu. Tekin’e korkmamasını söyler. Sözünü tutacaktır.

Levent’in aklının Meryem’de olduğunu anlarız. Eve dönüşü ile birlikte Meryem’in tüm izleri silinmeye çalışılmış olsa da zihninde her şey durmaktadır. Bir türlü kendisini Meryem’in sahiden bunları yapmış olabileceğine inandıramadığını görürüz. Bu sırada konağa gelen davetiye herkesin sinirleriyle oynar adeta. Ulviye bunu Levent’in görmemesini ister. Meryem’in bugün evleneceğini Levent öğrenmemelidir.Ayşe ise beklenmedik bir şeyle karşılaşır. Oya onunla yüzleşir. Evliliklerinin sahte olduğunu bildiğini söyler. Cemil’i özgür bırakması gerektiğini, bencilce davrandığını söyler. Peki Ayşe ne yapacaktır? Gerçekten Cemil’den o mutlu olsun diye ayrılacak mıdır?Meryem ise bir düğünden çok cenazeye hazırlanır gibidir. Ne duvağı kabul eder ne makyajı… Bu gelinlik onun kefenidir. Tekin ise her şeye rağmen mutludur. Sonunda Meryem onun olacaktır. Ancak Ömer’in çöpten çıkardığı bir şey her şeyi değiştirebilecek kadar önemlidir. Levent davetiyeyi görür. Herkesin ısrarlarına rağmen kimseyi dinlemez. Meryem’i nikahtan önce görmelidir. Şimdi ne olacaktır? Levent nikaha yetişebilecek midir? Ya Meryem Levent’in gözlerinin içine bakarak evet diyebilecek midir?

Yaralı Kuşlar yeni bölümüyle hafta içi her gün saat 16.00'da Kanal D'de!

30.08.2019 Cuma 17:07   (Güncellendi: )
Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar