X
X

Yaralı Kuşlar 13. Bölüm

17 Nisan 2019

Levent, Meryem'i konaktan kovuyor ve Meryem yolda yürüdüğü sırada düşüp bayılıyor. Levent, konaktan çıkmasıyla Meryem'i yol kenarında yatarken görüyor. Genç kızı apar topar kucaklayıp konağa geri götürüyor. Ulviye ise Meryem'in nerede olduğunu merak ediyor. Levent'in kucağında Meryem'i gören herkes şaşırıyor. Genç kız kendinden geçmiş bir halde baygındır. Meryem'in kendisine gelmesi için dinlenmesi gerekir.

Ömer, ablasını bu halde gördüğü için fazlasıyla üzülür. Doğan, Meryem'in nerede olduğunu öğrenmek için Ayşe'nin peşine düşüyor. Fakat tesadüfen karşılaştığı Levent'in avukatı Cemil, yardımına koşar. Tekin, Meryem'in bir an önce bulunması için hem Durmuş'u hem de Doğan'ı sıkıştırıyor. 

Levent, Ulviye'ye Meryem'in düzelir düzelmez konaktan gitmesi için uyarıda bulunuyor. Hülya ise Meryem'in ve Ömer'in konakta kalmasından oldukça rahatsız oluyor ve Ömer'i yalnız bulduğu yerde küçük çocuğu tehdit ediyor. Bahadır ve Hülya şirkette olanları Cemil'in Levent'e anlattığından habersiz bir şok yaşıyor. Levent, Meryem'in konakta kalmasına izin verecek mi?

Yaralı Kuşlar yeni bölümüyle hafta içi her gün saat 16.00'da Kanal D'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR