Skip to main content
 
Yaralı Kuşlar 16. Bölüm
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
SIRADAKİ VİDEO

Yaralı Kuşlar 16. Bölüm

Yaralı Kuşlar 16. Bölüm

Yaralı Kuşlar 16. Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

22 Nisan 2019 Pazartesi günü yayınlanan Yaralı Kuşlar'ın 16. Bölümünde Levent, Meryem'in konakta çalışmasını kabullenemiyor!
22 Nisan 2019 Pazartesi günü yayınlanan Yaralı Kuşlar'ın 16. Bölümünde Levent, Meryem'in konakta çalışmasını kabullenemiyor!

Levent, Meryem'in konakta çalışacağını duyunca öfkeden çıldırıyor. Ulviye ise Meryem'i kendisinin konağa çağırdığını Levent'ten saklamıyor. Kardeşinden tekrar uzaklaşma korkusu yaşayan genç kız daha da tedbirli hareket ediyor. Fakat Levent, ilk fırsatta Meryem'i konaktan göndereceğini genç kızın yüzüne karşı söylüyor. Ömer ise ablasının konakta kalacağını duyunca mutlu oluyor. Hülya ise herkesin arkasından planlar kurmaya devam ediyor. Aslı'yı da planlarına ortak edecek olan Hülya, Levent için neler planlayacak?

Ayşe'nin iş teklifi alması Safiye'yi ve Meryem'i sevindiriyor. Holdingte olanları Levent'le paylaşmaya gelen Cemil karşısında Hülya'yı buluyor. Cemil ise şirkette kimsenin Bahadır ve Hülya'ya güvenmediğini Levent'in işlerin başına geçmesi gerektiğini anlatıyor. Hülya, işe yeni başlayacak olan Ayşe'yle görüşüyor ve Ayşe Hülya'nın yeni asistanı olarak şirkette işe başlıyor. Ayşe ve Meryem'in konuşmalarını duyan Durmuş, Meryem'in bir şeyler karıştırdığını düşünerek Ayşe'yi sıkıştırıyor. Meryem'in nerede kimin yanında çalıştığını öğrenmeye çalışan Tekin, Doğan'a talimat vererek Meryem'i takip etmesini istiyor.

Yaralı Kuşlar yeni bölümüyle hafta içi her gün saat 16.00'da Kanal D'de!

22.04.2019 Pazartesi 17:00   (Güncellendi: )
Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar