Skip to main content
 
Yaralı Kuşlar 22. Bölüm
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
SIRADAKİ VİDEO

Yaralı Kuşlar 22. Bölüm

Yaralı Kuşlar 22. Bölüm

Yaralı Kuşlar 22. Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

30 Nisan 2019 Salı günü yayınlanan Yaralı Kuşlar'ın 22. Bölümünde Hülya, Levent'i öldürtmek istiyor!
30 Nisan 2019 Salı günü yayınlanan Yaralı Kuşlar'ın 22. Bölümünde Hülya, Levent'i öldürtmek istiyor!

Hülya'nın şirketteki borçları kapatabilmesi için tefecilere bulaştığını öğrenen Levent, olaya hemen el koyuyor. Bahadır ve Hülya ise iyice zor duruma düşüyor. Levent'in şirketin ne kadar ve nasıl borca girdiğini araştırması ise Hülya'yı daha da öfkelendiriyor. Bir diğer taraftan Melis'in geri dönmesi Levent'i ve herkesi şaşırtıyor. Ancak Melis, ablasından daha da tehlikelidir. Ulviye'nin hastalandığını öğrenen Melis, bu durumu lehine kullanmaya çalışır. Levent'i elde etmek isteyen genç kız Meryem'e karşı cephe alır. Ancak Ömer'in de ısrarı üzerine Levent, sonunda Meryem'den özür dilenmek istiyor.

Levent'in yanından bir an olsun ayrılmayan Melis, amacına ulaşabilmek için her yolu deneyecekti. Tekin ise Meryem'in Levent'le arasında bir şeyler olduğunu düşünerek Durmuş'u tehdit eder. Durmuş ve Neriman ise Tekin'in anlattıklarını duyunca şaşkına döner. Cemil ve Ayşe'nin yakınlaşması ise kaçınılmaz bir sondur. Çünkü Cemil, Hülya'nın şirkette Ayşe'ye karşı iyi davranmadığını anlar. Ayşe de teselliyi Cemil'de bulur. 

Hülya'nın yıllar önce Levent ve ailesinin öldürtmek istediği ortaya çıkıyor. Levent'in karısını kaybettiği olayın arkasında Hülya'nın olduğu nasıl ortaya çıkacak? Hülya, yıllar önce işbirliği yaptığı Kudret'le tekrar bir araya geliyor. Hülya, Levent'i öldürmesi karşısında Kudret'e para teklifinde bulunuyor. 

Yaralı Kuşlar yeni bölümüyle hafta içi her gün saat 16.00'da Kanal D'de!

30.04.2019 Salı 16:58   (Güncellendi: )
Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar