X
X

Yaralı Kuşlar 3. Bölüm

3 Nisan 2019

Meryem ve Ömer, kutuyu geri vermek için Levent'in konağına geliyor. Abla-kardeş başlarına geleceklerden habersiz konakta birbirlerini kaybediyor. Ömer, konakta Levent'le karşılaşıyor ve astım krizi geçiriyor. Ulviye ve Levent, Ömer'i hastaneye götürüyorlar. Meryem kriz geçiren kardeşini Levent'in kucaklayarak arabaya bindirdiklerini görür. Genç kız Levent'e yakalanmamak için onları arkalarından takip ederek hastaneye gidiyor. 

Ömer, hastanede kendine gelir ve tak kelime bile konuşmaz. Tekin ise Ömer’in bulunamamasına daha çok sinirlenmiştir. Ömer'in bir şekilde bulunması için her yere haber gönderir. 

Meryem polisin olaya karışacağını düşünerek kardeşinin yanına gidemez. Hastanede Levent ve Ulviye'nin gitmesini bekleyen Meryem kardeşine gizlice ulaşmaya çalışıyor. Ömer ise Levent'in kendisini polise verebileceğini düşünerek kaçmanın bir yolunu arıyor. Tekin ise Doğan'ı Ömer'i bulması için hastaneye gönderiyor. Ömer, kimseye yakalanmadan hastaneden kaçmayı başarabilecek mi? Meryem, kardeşine kavuşabilecek mi? 

Yaralı Kuşlar yeni bölümüyle hafta içi her gün saat 16.00'da Kanal D'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR