X
X

Yaralı Kuşlar 4. Bölüm

4 Nisan 2019

Levent, Ömer'i hastaneden kaçarken takip edince Doğan'ın Ömer'i kaçırdığını görüyor. Durmuş ve Doğan'ın önünü kesen genç adam Ömer'i onlara bırakmamakta kararlıdır. Meryem ise olayları uzaktan görmek zorunda kalıyor. Ömer'i Doğan'ın elinden kurtaran Levent küçük çocuğu konağa götürüyor. Doğan ve Durmuş, Tekin'e durumu nasıl anlatacaklarını düşünürken Meryem ise kardeşine kavuşabilmenin yollarını arıyor. 

Durmuş, Tekin'in baskısıyla Ömer'i bulabilmek için Meryem'in peşine düşer. Meryem ise hiç olmadığı kadar hem maddi hem manevi anlamda zor durumdadır. Genç kızın bu zamanda en büyük destekçisi ise arkadaşı Ayşe olur. Durmuş'un Meryem'in peşinde olduğunu öğrenen Çita, Minik ve Çamur, Meryem'e yardım etmeye karar verirler. Meryem'e bir şekilde ulaşırlar ve durumu anlatırlar. 

Konağın minik misafiri olan Ömer, mutlu değildir. Ulviye ve Aysel, Ömer'i mutlu etmek için çabalarken Hülya ise Ömer'in bir an önce gitmesi gerektiğini düşüyor.Çünkü Ömer'in gidişiyle de Levent'in gidişini sağlamak istiyor. Ablası Meryem'i özleyen Ömer, konaktan kaçmanın yollarını arıyor. Fakat bu kez başarılı olamıyor. Konağa gidip Ömer'i almaya karar veren Meryem, karşısında Levent'i buluyor. Levent, Ömer'i Meryem'e geri verecek mi?

Yaralı Kuşlar yeni bölümüyle hafta içi her gün saat 16.00'da Kanal D'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR