X
X

Yaralı Kuşlar 5. Bölüm

5 Nisan 2019

Ömer'i Meryem'e vermemekte kararlı olan Levent, her ne kadar ısrarcı olsa da Ömer, konaktan kaçmayı başarıyor. Hülya, Ömer'in kaçtığını anlayınca ona yardım eder. Ulviye, Ömer'in kaçtığını anlayınca panikler. Dışarıda kardeşini bekleyen Meryem, Ömer'in geldiğini görünce hemen konağın çevresinde uzaklaşıyorlar.

Meryem, artık Ömer'le uzaklara gitmenin ve kendilerine yeni bir hayat kurmalarının planlarını yapıyor. Ancak olaylar istediği gibi gitmeyecektir. Durmuş ve Neriman'ın Ömer'i bulabilmek için Meryem'e karşı planları vardır. Diğer taraftan Ulviye, sırf Levent'in İstanbul'da ve yanında olması için Ömer'in konağa tekrar geri gelmesi için Meryem'le konuşmaya gidiyor.

Fakat Meryem ilk başta kabul etmez. Ömer'in geleceği için ve Tekin'in Ömer'in peşinde olması Meryem'in elini kolunu bağlar. Kardeşinin hayatını düşünmek zorunda olan genç kız, Ömer için en doğru olan kararı vermek zorundadır. Tekin, kararlıdır ve Ömer'in hayatıyla Meryem'i tehdit eder. Meryem ise kararını sonunda verir. Ömer'i para karşılığında konağa geri götürmeyi düşür. Meryem ve Ömer birbirlerinden ayrılabilecek mi? 

Yaralı Kuşlar yeni bölümüyle hafta içi her gün saat 16.00'da Kanal D'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR