X
X

Yaralı Kuşlar 8. Bölüm

10 Nisan 2019

Ömer, Meryem ve Durmuş'un konuşmasını duyduktan sonra eve gitmekten vazgeçiyor ve artık kimsenin kendisini sevmediğini düşünüyor. Ablasına kızan küçük çocuk en büyük desteği Çita'dan alıyor. Çita Ömer'i saklamaya çalışıyor, Meryem ise son anda Ömer'i Çita'nın yanında görüyor. Fakat genç kızın tüm çabaları boşuna çıkıyor. Çünkü Ömer, ablasından da gizlenmek istiyor. 

Levent ise gece gündüz demeden Meryem'in kapısının önünde belki bir umut Ömer gelir diye nöbet tutuyor. Meryem'e asla inanmayan genç adam ısrarla Ömer'i Meryem'in sakladığından şüpheleniyor. Bir diğer taraftan Hülya ise Ömer'in bulunmaması için adeta dua ediyor ve küçük çocuğun konağa tekrar gelmesini istemiyor. Çamur, Minik, Dilsiz ve Çita Ömer'i saklamak için plan yapıyor ve Tekin'e oyun hazırlıyorlar. Kardeşinin bulunamaması ise Meryem'i iyice perişan etmiştir. Ömer'in Çita'nın yanında olduğunu düşünen Meryem, Levent'le birlikte Çita'yı takip ediyor. Ancak Ömer, ablasından da kaçmaya çalışır. 

Levent, Ömer'i aramakla uğraşırken, Ulviye şirkette olanları öğreniyor. Hülya ve Bahadır'a sert tepki gösteriyor ve duruma el koyuyor. Ömer'in peşinde olan Tekin, Çita'nın bir şeyler karıştırdığını anlar ve Ömer'i sakladığını bildiğini söyler. Ömer ise Çita'nın başını derde sokmamak için Tekin'in karşısına çıkar. 

Yaralı Kuşlar yeni bölümüyle hafta içi her gün saat 16.00'da Kanal D'de!

 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR