Skip to main content
 
Yaralı Kuşlar 90. Bölüm
Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

Yaralı Kuşlar 90. Bölüm'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Hemen İzle
Yaralı Kuşlar 90. Bölüm
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
SIRADAKİ VİDEO

Yaralı Kuşlar 90. Bölüm

Yaralı Kuşlar 90. Bölüm

Yaralı Kuşlar 90. Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

9 Ağustos 2019 Cuma günü yayınlanan Yaralı Kuşlar'ın 90. Bölümünde Melis, Meryem'in hayatını büyük bir tehlikeye atıyor!
9 Ağustos 2019 Cuma günü yayınlanan Yaralı Kuşlar'ın 90. Bölümünde Melis, Meryem'in hayatını büyük bir tehlikeye atıyor!

Meryem, Melis'in hedefinde olmaya devam eder. Meryem'in tekrar konağa gelmesine katlanamayan Melis, Meryem'i ortadan kaldırmak için planlar yapar. Ayşe ise Cemil'den ayrılma kararı verir. Ancak kimseye bir şey anlatamayan genç kız üzüntüsünden kahrolur. Cemil babaannesi Bediha Hanım, Cemil'in Ayşe'den ayrılması için Oya'yla daha da yakınlaşır. Levent, artık Meryem'in müştemilatta kalmasını istemez ve Meryem'e daha da yaklaşır. Cemil ise Ayşe'nin kendisinden ayrılmak istemesini kabullenemez. Peki Cemil, Ayşe'yi kaybetmemek için bir şeyler yapacak mı? Bir diğer yandan Doğan'ın Oya'yla iletişime geçip Ayşe ve Cemil'i zor duruma düşürecek konuları anlatmak ister. 

Levent'in Meryem'i konakta artık bir çalışan olarak değilde evde yaşayan biri olarak koruması Melis'i öfkelendirir. Meryem, Levent'in davranışlarını Ayşe'ye anlatır ve olanlara inanamadığını söyler. Ayşe ise Levent'in evlilik teklifini edeceğini söyler. Genç kız ihtimal bile veremez. İkili birbirlerine bu kadar yaklaşmışken Melis'in Meryem'e kuracağı tuzak, Meryem'in hayatını büyük tehlikeye atar. Melis, Meryem'e nasıl bir kötülük yapacak? Melis'in yaptığı kötülük bu defa Meryem'in hayatına mı mal olacak? 

Yaralı Kuşlar yeni bölümüyle hafta içi her gün saat 15.45'te Kanal D'de!

09.08.2019 Cuma 16:55   (Güncellendi: )
Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar