Skip to main content
 
Yaralı Kuşlar 93. Bölüm
Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

Yaralı Kuşlar 93. Bölüm'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Hemen İzle
Yaralı Kuşlar 93. Bölüm
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
SIRADAKİ VİDEO

Yaralı Kuşlar 93. Bölüm

Yaralı Kuşlar 93. Bölüm

Yaralı Kuşlar 93. Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

21 Ağustos 2019 Çarşamba günü yayınlanan Yaralı Kuşlar'ın 93. Bölümünde Levent, Meryem'e aylardır beklediği evlilik teklifini ediyor!
21 Ağustos 2019 Çarşamba günü yayınlanan Yaralı Kuşlar'ın 93. Bölümünde Levent, Meryem'e aylardır beklediği evlilik teklifini ediyor!

Melis'in Meryem'in odasında gören Tekin, hiç düşünmeden Melis'e karşı silah çeker. Melis'in Meryem'e zarar vereceğini düşünen Tekin, adeta çıldırır. Melis'i hem kendisiyle hem de Levent'le tehdit ederek odadan çıkarır. Meryem ise nihayet gözlerini açar. Levent, Meryem'in kendine gelmesine oldukça sevinir. Tekin, Melis'i odadan apar topar çıkarırken Melis'in bilekliği yere düşer. Ulviye, Cemil ve Ayşe Meryem'in uyandığını duyunca derin bir nefes alırlar. Meryem'in yanından bir an olsun ayrılmayan Levent, Meryem'in polise verdiği ifade de yanındadır. 

Tekin, Levent'in Meryem'e hastaneden çıkınca sürpriz yapacağını öğrenince yeni bir hamle yapmaya hazırlanır. Hastaneden taburcu olan Meryem'i konakta büyük ve hiç beklemediği bir sürpriz bekler. Levent, aylardır Meryem'e yapacağı evlilik teklifini bir kez daha organize eder. Ömer ise heyecanla ablasının gelmesini bekler. Melis ise yapılan hazırlıkları anlamak için bahçeye indiğinde Aslı ve Bahadır'ı yan yana görür. Aslı, Bahadır'ın kendisine aldığı kolyeyi Melis'ten saklarken, Levent'in Meryem'e sürpriz yapacağını da söyler. Levent ve Meryem için unutulmaz bir an yaşanır. Meryem'e olan duygularından emin olan Levent, sonunda evlilik teklifini yapacak mı? Melis, bir kez daha engel olacak mı? 

Yaralı Kuşlar yeni bölümüyle hafta içi her gün saat 16.00'da Kanal D'de!

21.08.2019 Çarşamba 17:01   (Güncellendi: )
Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar