X
X

Yaralı Kuşlar 100. Bölüm özeti

29.08.2019 Perşembe 17:01 (Güncellendi: 04.02.2020 - 10:14)

Levent, Meryem'in Tekin'le evlenmesine engel olabilecek mi? Yaralı Kuşlar hafta içi her gün saat 16.00'da Kanal D'de!

Levent hapishaneden çıkmış özgürlüğüne kavuşmuştur. O derin bir nefes alırken Meryem de onu izlemektedir. Aklında Tekin’in tehditleri… Levent’e doğru adım attıkça aslında onu korumak için yanına gitmemesi gerektiğini de anlar. Uzaktan da olsa görmüştür. Levent bir an Meryem’i görür gibi olur ama emin olamaz. Bu sırada Melis, Bahadır, Cemil etrafını sarmıştır. Konağa doğru yola koyulurlar.

Meryem’in olmadığını öğrenen Tekin çıldırmıştır. Levent’e gidip her şeyi anlatmasından, ikilinin bir araya gelmesinden korkar. Hemen Meryem’i arar. Meryem bitap bir halde açar telefonunu. Tekin’e korkmamasını söyler. Sözünü tutacaktır.

Levent’in aklının Meryem’de olduğunu anlarız. Eve dönüşü ile birlikte Meryem’in tüm izleri silinmeye çalışılmış olsa da zihninde her şey durmaktadır. Bir türlü kendisini Meryem’in sahiden bunları yapmış olabileceğine inandıramadığını görürüz. Bu sırada konağa gelen davetiye herkesin sinirleriyle oynar adeta. Ulviye bunu Levent’in görmemesini ister. Meryem’in bugün evleneceğini Levent öğrenmemelidir.

Ayşe ise beklenmedik bir şeyle karşılaşır. Oya onunla yüzleşir. Evliliklerinin sahte olduğunu bildiğini söyler. Cemil’i özgür bırakması gerektiğini, bencilce davrandığını söyler. Peki Ayşe ne yapacaktır? Gerçekten Cemil’den o mutlu olsun diye ayrılacak mıdır? 

Meryem ise bir düğünden çok cenazeye hazırlanır gibidir. Ne duvağı kabul eder ne makyajı… Bu gelinlik onun kefenidir. Tekin ise her şeye rağmen mutludur. Sonunda Meryem onun olacaktır. Ancak Ömer’in çöpten çıkardığı bir şey her şeyi değiştirebilecek kadar önemlidir. Levent davetiyeyi görür. Herkesin ısrarlarına rağmen kimseyi dinlemez. Meryem’i nikahtan önce görmelidir. Şimdi ne olacaktır? Levent nikaha yetişebilecek midir? Ya Meryem Levent’in gözlerinin içine bakarak evet diyebilecek midir?

YARALI KUŞLAR VİDEOLARI