X
X

Yaralı Kuşlar 138. Bölüm özeti

23.10.2019 Çarşamba 10:12 (Güncellendi: 04.02.2020 - 10:14)

Levent başta olmak üzere herkes izledikleri video sonrası şok yaşar. Yaralı Kuşlar hafta içi her gün saat 16.00'da Kanal D'de!

Levent eve gelen kargoyu Tekin’in gönderdiğine inanır ve Meryem’i aldatmakla suçlar. Meryem Tekin’in onun yerini bulduğunu düşünür. Hem Levent’i hem de kendisini korumak ister fakat Levent’in kendisine inanmamasıyla eli kolu bağlanır. Levent Meryem’i konaktan kovar. Meryem’in mektupta yazdığı gibi, sanki Tekin’le kaçıyormuş gibi konaktan kaçmaktan başka şansı yoktur. Ayşe onun imdadına yetişir ve Doğan’ın da yardımıyla ona kalacak yer ayarlar. Meryem konaktan ayrılmak için hazırlanır.

Melis düğün organizasyonu için çalışmalara başlamış, düğün için farklı fikir arayışına girmiştir. Bu konuda Ulviye ve Hülya ona yardımcı olur. Düğününde Levent’in ve kendisinin fotoğraflarından bir video hazırlamaya karar verir. Fakat bu videonun, Hülya’nın kardeşinden intikam alması için bir araç haline geleceğini ve tüm planlarını alt üst edeceğini bilmemektedir. Düğün videosunda, Metehanoğlu Ailesi’ni nasıl bir şok beklemektedir?

YARALI KUŞLAR VİDEOLARI