X
X

Yaralı Kuşlar 148. Bölüm özeti

07.11.2019 Perşembe 09:48 (Güncellendi: 04.02.2020 - 10:14)

Ömer, resim yapmak için Ulviye'nin bıraktığı not kağıdını Melis'in elinden alır. Yaralı Kuşlar hafta içi her gün saat 16.00'da Kanal D'de!

Melis, notun yazılı olduğu kağıdı bulmuştur. Ancak; Ömer Melis’in bulduğu notlu kağıdı, resim yapacağım deyip elinden alıp, gitmiştir.  Ömer, Levent’le beraber resim yaparken Melis her an gerçekler ortaya çıkabilir gerginliğindedir. Levent ve Meryem’in hastaneye gidecek olması aslında onun için büyük bir fırsat olur. Ömer’in odasına girer ve işini garantiye almak için bütün resimleri yırtar. Gerçekleri yok ettiği için rahatlamış, Levent ve Meryem’le beraber hastaneye gider.

Ömer ise yaptığı bir resmi odasına asmak ister, arkasında yazılı bir şey olduğunu fark eder, ancak okuma-yazmayı henüz çözemediği için yazılanları anlayamaz. Resmin arkasında Ulviye’nin yazdığı not vardır. Melis’in yırttığı kağıtlar içinde bu notlu kağıdın olmadığını o an anlarız. Melis, gerçekleri yok ettim diye rahatlamışken, aslında bunu başaramamıştır. Ömer her şeyden habersiz, Ulviye’nin yazdığı notun arkasına resim yapmıştır. Ömer yaptığı bu resmi duvarına asar. Ulviye’nin bildiği gerçekler, artık Ömer’in odasında bir resmin arkasında yazılıdır.

YARALI KUŞLAR VİDEOLARI