X
X

Yaralı Kuşlar 22. Bölüm özeti

07.08.2019 Wednesday 17:28 (Güncellendi: 04.02.2020 - 10:14)

Meryem her şeye sadece Ömer için katlanır! Yaralı Kuşlar hafta içi her gün saat 15.45'te Kanal D'de!

Meryem’in özür beklemediğini söylemesi Levent’in gururuna dokunmuştur. Levent, bir hırsızdan özür dilemek gibi bir niyetinin olmadığını söyleyince, Meryem boyun eğmek yerine öfkelenip ister hırsız, ister katil olduğunu düşünsün, bundan böyle onun önyargılarını değiştirmeye çalışmayacağını söyler. Meryem her şeye sadece Ömer için katlanmaktadır.

Holdingteki nakit sıkıntısına çare arayan Levent, Şile’deki bağ evini satmaya karar vermiştir. Ulviye, bağ evinin temizleyip toparlaması için Meryem’in de gitmesini isteyince, önce itiraz eden Levent kabullenmek zorunda kalır. Bunu öğrenen Hülya’ya gün doğmuştur; Levent’le birlikte Meryem’den de kurtulmak üzere, eski suç ortağı Kudret’le buluşup yeni bir plan kurar: Hülya, Levent-Meryem’in yola çıkacakları günün gecesinde, konağın elektriğini keserek Kudret’in garaja girmesini sağlayacaktır… Öte yanda Tekin, yeni hissedar olarak, kapağı holdinge atma planları kurmaktadır. Levent, Hülya’ya süresiz izin vererek holdingteki işinden el çektirir.

Levent-Meryem Şile’ye doğru yola çıktıklarında Levent’i arayan Cemil, yeni hissedarın adının Tekin olduğunu söyler… O sırada, her ikisi de gergin olan Levent-Meryem, sudan bir sebeple tartışmaktadır… Yolun mıcır kaplanmış olduğunu gören Meryem panik içinde Levent’i uyarır ama çok geç kalmışlardır; Levent fren yapsa da arabayı durdurmayı başaramaz.

 

YARALI KUŞLAR VİDEOLARI