X
X

Yaralı Kuşlar 24. Bölüm özeti

07.08.2019 Wednesday 17:35 (Güncellendi: 04.02.2020 - 10:14)

Levent ve Meryem’in arasında oluşan bağı fark eden Melis’in tepkisi ne olacaktır? Yaralı Kuşlar hafta içi her gün saat 15.45'te Kanal D'de!

Kazadan sonra, sığındıkları kulübenin kapısına silahla dayananın kim olduğunu öğrenmek için Levent kendini, Meryem’in önüne geçerek siper eder adeta... Ancak; silahlı kişi kulübenin sahibi Remzi amcadan başkası değildir. Kulübesinde başkalarının olduğunu anlamış ve korktuğu için kendince önlem almıştır sadece. Levent ve Meryem de Remzi amcayı karşılarında görünce sevinirler. 
Konak halkı ise Meryem ve Levent’e saatlerce ulaşamadıkları için polise gitmeye karar verir. O sırada Levent’ten telefon gelir. Levent, Remzi amcanın telefonuyla ailesine ulaşır. Melis, Levent’in kaza geçirip, Meryem ile birlikte kaldığını duyunca yola düşer. 


Levent ve Meryem, Remzi amca tarafından sevgili ilan edilir. Remzi amca, onların kaçtığını düşünmektedir. Levent de, Meryem de bu durumu açıklamaya çalışsa da Remzi amca dinlemez. Ta ki; kulübenin kapısı çalınasıya kadar... Kulübeye gelen bir diğer misafir; Melis’tir. Levent ve Meryem, Melis’in geldiğini görünce şaşırır, Remzi amcanın ise kafası iyice karışır. Peki Melis ne yapacaktır?

YARALI KUŞLAR VİDEOLARI