X
X

Yaralı Kuşlar 25. Bölüm özeti

07.08.2019 Wednesday 17:37 (Güncellendi: 04.02.2020 - 10:14)

Tekin, yönetim kurulu toplantısına katılıyor! Yaralı Kuşlar hafta içi her gün saat 15.45'te Kanal D'de!

Levent-Meryem-Melis, Remzi Amca’nın kulübesinden ayrılırken, Meryem-Levent arasındaki yakınlığı gören Melis, “Sakın Levent’le ilgili hayaller kurma, o benim!..” diyerek Meryem’e hizmetçiliğini hatırlatıp ayar vermektedir. 

Konakta Hülya, Levent’ten kurtulma konusunda bir fiyasko daha yaşadığı için çılgına dönmüş haldedir; hıncını Ömer’den çıkarmak üzere, Ömer’i korkutup Ulviye’nin en sevdiği vazonun kırılmasını sağlar. Ama Ulviye, Ömer’in çok üzüldüğünü görüp vazoyu umursamayınca Hülya bir yenilgi daha yaşar. Ulviye’den sırt bulan Ömer, sakladığı kurabiyeleri arkadaşları Çamur, Çita, ve Dilsiz’e götürmek üzere bahçeye çıkar. Bunu gören Hülya, Ömer’in peşine düşer. Hülya’nın geldiğini gören Ömer, yakalanacağını düşünüp kaçmaya çalışırken duvarın üstünden düşüp bayılır. 

Levent-Meryem-Melis konağa geldiğinde Tekin de kapı önündedir. Meryem, Tekin’i başından savmak için konuşmak zorunda kalınca, Levent, tanımadığı biriyle Meryem arasındaki yakınlığı görüp rahatsız olur. Beri yanda Melis, “Kimle konuşuyor bu?” diyerek Levent’i kışkırtmaya çalışmaktadır. Tekin’i yollayıp konağa giren Meryem, Ömer’i sorar, ama Ömer hiçbir yerde yoktur. Meryem mahalleye gidip gelir ama orda da yoktur. Holdingten dönen Levent “Bir çocuğa sahip olamadınız” diyerek herkesi suçlar. Bir süre sonra da duvar dibinde baygın yatan Ömer’i kucaklayıp konağa taşır… Herkes sevinç içindeyken Hülya’yı yeni bir korku sarmıştır.

Ertesi gün, Tekin yönetim kurulu toplantısına katılma hazırlığındayken, Levent ikide bir cebinden çıkardığı Meryem’in fularına bakmaktadır… Öte yanda konakta, Meryem, Ömer’le gelip Ulviye-Hülya’nın yanında, Ömer’e nasıl olup da duvardan düştüğünü sorar. Hülya, yaşadığı korkudan renkten renge girmektedir.

YARALI KUŞLAR VİDEOLARI