X
X

Yaralı Kuşlar 34. Bölüm özeti

08.08.2019 Perşembe 10:32 (Güncellendi: 04.02.2020 - 10:14)

Kudret, konağa gelir ve Levent'in karşısına çıkar! Yaralı Kuşlar hafta içi her gün saat 15.45'te Kanal D'de!

Hülya’nın planı ters tepmiş, Kudret, Ömer’in aslında Efe olduğunu öğrenince Hülya’yı, tüm gerçekleri açıklamakla tehdit etmiştir.  Karşılığında, Hülya’nın ödeyemeyeceği kadar büyük bir para ister.  Melis ve Hülya önce DNA testi yaptıracaklardır. Levent, Meryem’e, Tekin dolayısıyla çok kötü davranmakta, her şeyden habersiz Meryem ise bunun nedenini merak etmekte, Levent’in davranışlarından ötürü çok üzülmektedir. Levent ise Meryem’e bir şey soramamakta, bu nedenle içi içini yemektedir. Acaba, Tekin ile arasında ne vardır? Levent’in soruları, Melis’in bir kumpası ile cevaplanır.

Kudret, konağa gelir ve Levent’in karşısına çıkar. Acaba gerçekleri söyleyecek midir?

Tekin’in şirkete ortak olmasıyla büyük bir şok yaşayan Levent, bu yeni ve gizemli ortağın kimliğiyle ilgili araştırma yapar. Elde ettiği bilgiler, yeni bir şok yaşamasına neden olacaktır.

Hülya’nın Ömer’i korkutması, Ömer’in hastalanmasına neden olur. Meryem, Ömer’in yanında kalabilmek için Levent’ten izin ister. Levent’in kaza raporu çıkmıştır. Bu raporun Levent’in eline geçmesi halinde Hülya’nın başı büyük bir belaya girecektir. Hülya, rapor Levent’in eline geçmesin diye yeni planlar yapar. Durmuş’un birikmiş kumar borcu vardır, Tekin, bu borcu ödemesine yardım eder. Bunu öğrenen Meryem ise Tekin’e borcunu ödemeye gider. Meryem’in bilmediği şey ise, peşinde hayli sürpriz bir ismin olduğudur.

YARALI KUŞLAR VİDEOLARI