X
X

Yaralı Kuşlar 66. Bölüm özeti

09.08.2019 Friday 11:59 (Güncellendi: 04.02.2020 - 10:14)

Levent ve Melis arasında neler oluyor? Yaralı Kuşlar hafta içi her gün saat 15.45'te Kanal D'de!

Melis’in Levent’e olan duygularını itiraf etmesini duyan Meryem, Levent ne söyleyecek diye beklerken Bahadır’la çarpışır. Hem kendi duygularından hem de o an bulunduğu ortamdan kaçar gibi uzaklaşır Meryem... Zihni sürekli Levent’in, Melis’e ne cevap verdiğiyle meşguldür. Uzaklara dalar gider, Levent ve Melis’i düşündükçe yanan kalbiyle mücadele etmeye çalışır. Kendisine inanamaz Meryem, neden böyle hissediyordur? Melis ise Levent’ten duygularına karşılık alamamıştır. Zaten bu beklediği bir cevaptır. Amacı sadece Levent’in Meryem’le konuşmasını önlemektir, başarılı da olur... Melis, planını uygulamak için kolları sıvar. Melis konaktan gider. Levent de, Bahadır da ona ulaşamaz. Levent, Melis’in attığı mesajla derinden sarsılır. Levent, Melis’in kendisine bir şey yapacağından korkar ve sabaha kadar Melis’i arar.

Tekin ise Ömer’i kullanarak Meryem’i konaktan da Levent’ten de uzaklaştırmanın yollarını düşünür. Sonunda bir şeyler bulabilmiştir. Gözünü kırpmadan Kudret’i bile öldüren Tekin, Ömer’i kullanarak Meryem’e neler yapacaktır?

Sabaha kadar Melis ve Levent’in konağa gelmediğini anlayan Meryem, Ulviye ve Bahadır’ın konuşmasına kulak misafiri olur. Bahadır, annesi üzülmesin diye Melis’e ulaşamadıklarını söylemek yerine, tüm gece Levent’le beraber olduğunu anlatır. Ulviye bu duruma sevinirken, Meryem duydukları karşısında yıkılır. Levent ve Melis arasında neler oluyordur?

YARALI KUŞLAR VİDEOLARI