X
X

Yaralı Kuşlar 81. Bölüm özeti

12.08.2019 Monday 17:48 (Güncellendi: 04.02.2020 - 10:14)

Konakta DNA sonucunun beklenmesi ortamı iyice gerer. Yaralı Kuşlar hafta içi her gün saat 15.45'te Kanal D'de!

Büyük gün gelip çatmıştır. DNA testinin sonucunun belli olacak olması herkeste farklı duygular yaratır. Levent içindeki sesi dinlemeye devam eder. Nurgül’ün, Ömer’in annesi olmadığına inanmaktadır. Onun dışındakiler Levent’in boş bir umuda tutunduğunu düşünürler. Özellikle Meryem, kalbi Ömer’in yanlarında kalmasını istese de Nurgül’ün anne çıkacağından emin gibidir.

Tekin erkenden Nurgül’ün kapısına dayanır ve bugün hataya yer olmadığını söyler. Ne yapıp edecek dönüşte Ömer’i yanında getirecektir. Nurgül’ü konakta gören Levent iyice gerilir. Nurgül ise kendisine denileni yapmak için çaba sarf eder. Ayşe ve Cemil cephesinde ise Safiye’nin verdiği haber bomba etkisi yaratır. Başlarına talih kuşu konmuştur.

Konakta DNA sonucunun beklenmesi ortamı iyice gerer. Levent Nurgül’ün üstüne gidip, kadının bir açığını arar. Nurgül baskının etkisiyle neredeyse konuşacak hale gelmiştir. Daha fazla dayanamayacaktır. Tam olan biteni kardeşiyle telefonda konuşurken arkasında Levent’in olduğunu görür. Levent bu konuşmanın ne kadarını duymuştur? Gerçekleri öğrendiyse şimdi ne olacaktır?

YARALI KUŞLAR VİDEOLARI