X
X

Yaralı Kuşlar 82. Bölüm özeti

12.08.2019 Monday 17:52 (Güncellendi: 04.02.2020 - 10:14)

Ömer konaktan nasıl ayrılacaktır? Yaralı Kuşlar hafta içi her gün saat 15.45'te Kanal D'de!

Levent’in Nurgül’ün konuşmalarını duymadığını anlarız. Ancak şüphelenmektedir. Ömer’i almak istemesinin altında bir neden olduğuna kendisini inandırmıştır. Bu sebeple DNA testinin sonucunun da negatif çıkacağını düşünür. 

Oya’nın şirkette işe başlaması Ayşe’nin büyük bir şok yaşamasına sebep olur. Doğan’ın fotoğraflarını çektiği, Cemil’in yemek yediği gizemli kadının Oya olduğunu anlar. Peki Ayşe şimdi ne yapacaktır?

Ömer konakta mutsuz bir şekilde resim yapar. Nurgül’ün annesi olduğunu söylemelerine rağmen ne kadına ısınmıştır, ne de onunla gitmek istemektedir. Levent’ten, konaktan ayrılmak istemez. Cemil ise Oya’nın gelişiyle birlikte Ayşe’nin kendisini kıskandığını düşünmeye başlar. Melis, Nurgül’ün yavaş yavaş gevşemeye başladığını, baskıyı kaldıramadığını anlamıştır. Bu durumu Tekin’e haber verir. Tekin Nurgül’ü hayatta en çok değer verdiği şeyler sınar. Evladı ve kardeşiyle… Nurgül şimdi ne yapacaktır?

DNA testinin sonucu konağa ulaşır. Acaba Levent mi yoksa diğerleri mi haklı çıkacaktır? Ya gerçekten test pozitif çıkarsa Ömer konaktan nasıl ayrılacaktır?

YARALI KUŞLAR VİDEOLARI