X
X

Yaralı Kuşlar 83. Bölüm özeti

12.08.2019 Monday 17:53 (Güncellendi: 04.02.2020 - 10:14)

Dna testine göre Ömer Nurgül’ün çocuğudur. Yaralı Kuşlar hafta içi her gün saat 15.45'te Kanal D'de!

Dna testine göre Ömer Nurgül’ün çocuğudur. Ayrılık vakti gelmiştir. Meryem ve Ömer kkonaktan ayrılırken Levent  yıkılır...Daha kötüsü Ömer annesine giderken Meryem’i neredeyse kendi elleriyle Durmuş’un evine göndermiştir... Çok pişmandır... Ulviye de durumdan rahatsız... Ömer gitse de Meryem’i oraya göndermek doğru değildir.

Meryem Ömer’den ayrılmanın acısıyla harap olmuşken Tekin kurduğu oyunun son sahnesini oynar... Güya Nurgül’ü gitmekten vazgeçirip onu koruyacağına  ve geçindirecek bi iş vereceğine dair söz verip Ömer’in Meryem’den ayrılmasına engel olmuştur. Meryem şaşırsa da Ömer’e kavuştuğu için mutlu ve Tekin’e minnettardır...

Cemil Ayşe’yi mutlu etmek için bulduğu her fırsatı değerlendirmeye çalışırken Bedriye hanım buna izin vermemek için elinden geleni yapacaktır. 

Meryem, Levent ona ne kadar kızgın ve kırgın olsa da Ömer’in dönüşünden onu haberdar etmek ister... Aramasına cevap alamayınca mesaj yazar... Mesajı ve aramayı gören Melis Levent fark etmeden hepsini siler.. Meryem Levent’ten bi dönüş alamadığı için üzgün kalırken Levent’in de aklı Meryem’dedir... Kararını verir. Meryem’i görmeye gidecektir.

Meryem ve Ömer Tekin inde olduğu bi kahvaltı sofrasındayken Levent gelir önce Meryem’i sonra da Ömer’i görür.. Üstelik bu mutlu tablonun içinde Tekin de vardır? Levent şaşkın? Bütün bunlar oyun muydu?

YARALI KUŞLAR VİDEOLARI