X
X

Yaralı Kuşlar 84. Bölüm özeti

12.08.2019 Pazartesi 17:56 (Güncellendi: 04.02.2020 - 10:14)

Levent, Ömer’in gitmediğini görmüş, yıkılmıştır. Yaralı Kuşlar hafta içi her gün saat 15.45'te Kanal D'de!

Levent, Ömer’in gitmediğini görmüş, yıkılmış kalmıştır. Meryem’in kendisine bunu niye söylemediğini düşünüp üzülür. Mutlu bir aile tablosu izlemektedir uzaktan. Tekin de bunun farkında anın tadını çıkarır. Meryem ise aslında Levent’e haber vermiştir. Melis’in mesajı sildiğinden habersiz, Levent’in kendilerine tavırlı, kızgın olduğunu düşünüp geri dönüş yapmadığına inanır. Tekin kimseye belli etmeden Levent’in yanına gider. Ona istenmediğini haykırır. Levent’in değil kendisinin Meryem’i mutlu ettiğini, Nurgül’ü kalmaya ikna ettiğini söyler. Levent iyice üzülür. 

Ayşe ve Cemil cephesinde ise tatlı bir sürpriz yaşanır. Cemil, Ayşe’ye açılmak niyetindedir. Ona güzel bir kahvaltı hazırlar. Ayşe ise olanlardan habersiz Cemil’in niyetinin ne olduğunu anlamaya çalışır. Melis, Bahadır’la Aslı’nın arasında bir şeyler olduğundan şüphelenmeye başlar. Aslı’nın niyetini sezmiştir. Cemil, Ayşe’ye sabah yarım kalan konuşmalarına akşam devam etmek istediğini söyler. Geçiştirip ayaküstü konuşmak istediği bir konu değildir. Ayşe ise bu konuşmayı Cemil’in kendisinden ayrılmak istediğini söyleyeceğine yorar.

Levent ve Meryem kendi hallerine kalıp düşündükçe birbirlerine haksızlık ettiklerine karar verirler. İkisi de bir an önce konuşmak ister. Ancak Levent telefona sarıldığında tatsız bir sürpriz onu karşılayacaktır. Nurgül ve Ömer’in gitmediğini öğrenen Melis yüzleşmek için Tekin’in yanına gider. Ancak ikili konuşurken farkında bile olmadıkları bir misafir çok önemli bir bilgiye ulaşacaktır. Acaba çok önemli bu sırrı kim öğrenecektir?

YARALI KUŞLAR VİDEOLARI