X
X

Yargı 5. Bölüm - 5. Bölüm full izle

17 Ekim 2021

Yargı dizisi 5. Bölümde Ilgaz ve Ceylin, katile tuzak kuruyorlar! 17 Ekim Pazar günü yayınlanan Yargı'nın 5. yeni bölümünde neler oldu? Yargı 5. bölümüyle HD kalitede Kanal D'de! Yargı'nın 5. bölümü izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Yargı heyecanla beklenen 5. Bölümünde yaşanan olaylara ve yeni bölüm, TV yayınından hemen sonra tek part ve HD kalitede burada! Yargı 5. Bölümde neler yaşandı? Yargı 5. Bölüm full izle! Yargı dizisi 5. Bölümde neler oldu? Ceylin ve Ilgaz'ın kurduğu tuzağa kim düştü? Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in başrollerini paylaştığı Yargı dizisi full bölümleriyle Kanal D'de!

Yargı, 17 Ekim Pazar günü yayınlanan 5. Bölümde sır perdesi aralanıyor!

Ceylin, babası Zafer tarafından evden atıldıktan sonra yolundan dönmez ve katili aramaya devam eder. Ilgaz ile birlikte yeni olayların içinde bulur kendisini. İnci'nin küpesinin Yektalarda çıkması gözleri oraya çevirir. Ilgaz, Yekta'nın oğlu ve Ilgaz'ın iş arkadaşı Engin'den şüphelenir. Ceylin'e göre Engin'den şüphelenmesi yanlıştır. Ilgaz, Ceylin'e bir fikir atarak savını gerçekleştirmeyi önerir. Bir tuzak kurarak katili yakalamayı planlar. Tuzak kurulur ve Ilgaz ile Ceylin beklemeye başlar.

Bu sırada cezaevindeki Çınar kötü bir olay yaşar. Babası Metin'in içeri attığı bir suçlu intikam duygularıyla onu gözlemektedir. Fırsatını bulduğunda Çınar'a saldırır. Çınar, ilk hamleyi savuşturur. Boğuşmadan galip çıkar; fakat, adam yanında getirdiği delici aleti Çınar'a saplamayı başarır. Ilgaz ve Metin olayı öğrendiklerinde şoke olurlar. Soluğu hemen cezaevinde alırlar.

Yargı yeni bölümleri ile her pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Uğur Polat, Yekta isminde bir avukatı oynamaktadır

FRAGMANLAR

EKRANDA MODA