X
X

Yargı 7. Bölüm - 7. Bölüm full izle

31 Ekim 2021

Yargı dizisi 7. Bölümde Ilgaz ve Ceylin, Engin'i suçlayacakları delili buluyorlar! 31 Ekim Pazar günü yayınlanan Yargı'nın 7. yeni bölümünde neler oldu? Yargı 7. bölümüyle HD kalitede Kanal D'de! Yargı'nın 7. bölümü izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Yargı heyecanla beklenen 7. Bölümünde yaşanan olaylara ve yeni bölüm, TV yayınından hemen sonra tek part ve HD kalitede burada! Yargı 7. Bölümde neler yaşandı? Yargı 7. Bölüm full izle! Yargı dizisi 7. Bölümde neler oldu? Ceylin ve Ilgaz'ın evlilikleri herkesi şoke ediyor! Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in başrollerini paylaştığı Yargı dizisi full bölümleriyle Kanal D'de!

Yargı, 31 Ekim Pazar günü yayınlanan 7. Bölümde Ilgaz ve Ceylin, Engin'in kullandığı arabayı bularak dosyada büyük bir adım atıyorlar!

Ceylin ve Ilgaz’ın evlilik haberi, Pars ve Neva’yı hayal kırıklığına uğratır. Pars, soruşturmanın tıkanmasından hiç memnun değildir, üstelik onun da kardeşi Neva gibi kalbi kırılmıştır. Pars soruşturmanın peşini bırakmamaya, bunu yaparken de inanmadığı bu evliliği ikisinin başına bela etmeye kararlıdır.

Zafer Çınar’a çektiği silahla intikamı için geri dönüşsüz bir yola girmek üzeredir. Çınar Zafer’i masum olduğuna ikna edebilecek midir? Yoksa çekilen bu silah, iki aile arasında yeni ve büyük bir uçurumun açılmasına mı sebep olacaktır?

Ceylin, kardeşinin katili olan Engin karşısında hiçbir şey yokmuş gibi davranmakta artık iyice güçlük çekmektedir. Ceylin ve Ilgaz, kimseye belli etmeden Engin’i tutuklu yargılatmanın yollarını ararken yeni risklere girerler. Ancak bir yandan oğlunu temize çıkarmak için elinden gelen her şeyi yapan Yekta’dan hızlı olmak, bir yandan da her an önlerine engel olabilecek Pars’la mücadele etmek zorundadırlar. Acaba Ilgaz ve Ceylin bu sefer gerçeği kanıtlayabilecek midir?

Yargı yeni bölümleri ile her pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Yargı dizisinin yapımcısı Kerem Çatay'dır

FRAGMANLAR

EKRANDA MODA