X
X

Yargı 8. Bölüm - 8. Bölüm full izle

7 Kasım 2021

Yargı dizisi 8. Bölümde Ceylin, Engin ile yüzleşiyor! 7 Kasım Pazar günü yayınlanan Yargı'nın 8. yeni bölümünde neler oldu? Yargı 8. bölümüyle HD kalitede Kanal D'de! Yargı'nın 8. bölümü izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Yargı heyecanla beklenen 8. Bölümünde yaşanan olaylara ve yeni bölüm, TV yayınından hemen sonra tek part ve HD kalitede burada! Yargı 8. Bölümde neler yaşandı? Yargı 8. Bölüm full izle! Yargı dizisi 8. Bölümde neler oldu? Ceylin ve Ilgaz arasında duygusal bir yakınlaşma başlıyor! Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in başrollerini paylaştığı Yargı dizisi full bölümleriyle Kanal D'de!

Yargı, 7 Kasım Pazar günü yayınlanan 8. Bölümde Engin mahkeme karşısına çıkıyor!

Ceylin, Engin’in kardeşinin katili olduğunu öğrendiği andan itibaren herkesten gizli sürdürmek zorunda olduğu mücadelesinin sonuna geldiğini düşünür. Engin’le büyük ve acı verici bir yüzleşme yaşar. Ceylin, Ilgaz’ın yardımı olmadan bunun altından kalkabileceğini düşünse de; Ilgaz’ın öngörüsü sayesinde olaylar bambaşka bir şekilde gelişecektir.

Metin Çınar’ın elleri kanlı bir biçimde eve gelişinden itibaren hayatlarının büyük bir kırılma noktasına geldiğini anlamıştır. Şimdi onu çok zorlu bir tercih beklemektedir, oğlundan yana mı olacaktır yoksa dürüstlükten yana mı?

Pars Ilgaz ve Ceylin’in evlenmesinden sonra kendisini toparlamaya çalışırken onlara ve Eren’e olan yaklaşımında başka bir yol denemeye karar verir. Yekta ise bir yandan Engin’i korumaya çalışırken bir yandan kendisi ve ailesi için çemberin iyice daraldığını fark eder.

Ceylin ve Ilgaz Yekta’yla açık bir biçimde girdikleri savaştan galip çıkabilmek için yine iş birliği yapmak zorunda kalırlar. Engin’in katil olduğunu ispatlamanın yeni yollarını ararken, ikisi de kendilerine bile itiraf edemedikleri bazı duyguların yeşerdiğini de fark edeceklerdir.

Yargı yeni bölümleri ile her pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de!

 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
İnci kağıttan gemi yapıyordu

FRAGMANLAR

EKRANDA MODA