X
X

Yargı 84. Bölüm

Yargı'nın 25 Şubat 2024 Pazar günü yayınlanan 84. Bölümünde Ilgaz ve Ceylin, görgü tanığının ölümünde Çınar'ın parmağı olduğunu öğreniyorlar! 

Ceylin ile Ilgaz aralarındaki gerilimli havayı çözerken İclal’in gelişi gündemlerine bomba gibi düşmüştür. Sorgu odasından Ilgaz ile İclal’in konuşmasına şahit olan ve de sarsılan Ceylin’i şimdiye kadar hiç duymadığı bir geçmiş hikaye beklemektedir. 

Yiğit’in ölü bulunmasıyla başlayan olaylar, gizli tanık olan abisi Mustafa’nın da öldürülmesiyle iyice içinden çıkılması zor bir hal almıştır. Başlarda sıradan bir aile gibi gözüken Cennet’in ailesi ve etrafındaki son sır perdesi de aralanacak, tüm gizli kalmış gerçekler ortaya çıkacaktır.

Baba kaybını henüz atlatamamış Kaya ailesinde sular bir türlü durulmamaktadır. Merdan’ın Kadir’i öldürme şüphesiyle gözaltına alınması sonrası şimdi de şüpheli sıfatıyla tüm oklar Çınar’ı göstermektedir. Çınar’ın yolculuğu etrafındakileri de yıka döke meçhul bir sona doğru ilerlemektedir.

Sevdikleri için her türlü yan yolu kullanmaktan çekinmeyen Ceylin’i içinden çıkılmaz bir durum beklemektedir. Ilgaz’a verdiği sözler, kurtarılmayı bekleyen Çınar, gerçeği bulmak üzere olan İclal ve yanında durması gereken ailesi arasında sıkışmıştır. Üstelik bu kez Çınar için kaldırdıkları düşünülen taşın altında Yekta ile kendisi de varken.

Yargı, yeni bölümleriyle pazar akşamları saat 20.00’de Kanal D'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Yekta, Ceylin'in babasıdır

FRAGMANLAR