X
X

Yargı 50. Bölüm

Yargı dizisi 50. Bölümde Ceylin ve Ilgaz'ın boşanma davasında ilginç bir gelişme yaşanıyor! 15 Ocak Pazar günü yayınlanan Yargı'nın 50. yeni bölümünde neler oldu? Yargı 50. bölümüyle HD kalitede Kanal D'de! Yargı'nın 50. bölümü izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Yargı heyecanla beklenen 50. Bölümünde yaşanan olaylara ve yeni bölüm, TV yayınından hemen sonra tek part ve HD kalitede burada! Yargı 50. Bölümde neler yaşandı? Yargı 50. Bölüm full izle! Yargı dizisi 50. Bölümde neler oldu? Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in başrollerini paylaştığı Yargı dizisi full bölümleriyle Kanal D'de! Yargı'nın 50. Bölümünde neler oldu?

Yargı'nın 15 Ocak Pazar günü yayınlanan 50. Bölümünde boşanma kararı alan Ceylin ve Ilgaz, ayrı hayatlara yelken açıyor! 

En büyük aşkın bile kurtarmaya yetmediği bazı durumlar vardır; Ilgaz ve Ceylin de artık acı bir tecrübe ile birbirlerinden uzak kalmayı öğrenmek zorundadır. Fakat, kırgınlıklarının üstesinden gelemeseler de hayat devam etmektedir; yeni bir vakada dolaylı yoldan karşı karşıya kalırlar. Düğün günü gelinin kayboluşuyla yıkılan iki acılı aile, Ilgaz, Ceylin, Pars ve Eren’in gündeminin ortasına bomba gibi düşer. Ancak, başta basit bir kayıp vakası gibi görünen bu olayın arkasında gizlenen pek çok şey vardır, üzerindeki sis perdesini aralamak ise bir hayli zor olacaktır.

Yekta Haluk’un davasıyla ilgilenirken karşısında hiç beklemediği bir destekçi bulur ve bu durum onun için yeni kapılar açar. Çınar dedesinin bıraktığı emaneti korumak için kendine söz verirken Merdan’ı ise yeni bir yaşam biçimi beklemektedir. Aralarındaki tüm sorunlara rağmen, Ilgaz ve Ceylin için davayı çözmek ve bir an önce gerçeğe ulaşmak her şeyden önemlidir. Ancak Ceylin’e gelen bir telefon, olayın tüm seyrini değiştirecek ve büyük bir tehlikenin habercisi olacaktır.

Yargı yeni bölümleri ile her pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Pars avukattır

FRAGMANLAR