X
X

Yargı 34. Bölüm - 34 Bölüm full izle - SEZON FİNALİ

29 Mayıs 2022

Yargı dizisi sezon finali olan 34. Bölümde Ceylin ve Ilgaz tekrar evleniyor! 29 Mayıs Pazar günü yayınlanan Yargı'nın 34. yeni bölümünde neler oldu? Yargı 34. bölümüyle HD kalitede Kanal D'de! Yargı'nın 34. bölümü izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Yargı heyecanla beklenen 34. Bölümünde yaşanan olaylara ve yeni bölüm, TV yayınından hemen sonra tek part ve HD kalitede burada! Yargı 34. Bölümde neler yaşandı? Yargı 34. Bölüm full izle! Yargı dizisi 34. Bölümde neler oldu? Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in başrollerini paylaştığı Yargı dizisi full bölümleriyle Kanal D'de! Yargı'nın sezon finalinde neler oldu?

Yargı'nın 29 Mayıs Pazar günü yayınlanan 34. Bölümü olan sezon finalinde Ceylin, Ilgaz'ı öldürme suçuyla gözaltına alınıyor! 

Aylardır heyecan dolu bir hikayeyi ekranlara taşıyan Yargı’nın sezon finali seyirciyle buluştu. Ilgaz ve Ceylin’in barıştığı anların ekrana geldiği bölümde izleyici rüya gibi bir düğüne tanıklık etti. Romantik anların yaşandığı sezon finali heyecanı ikiye katlarken, göz kamaştırıcı düğünde yaşananlar mutluluk verdi. Finalde ise Ceylin'in itirafı, izleyenlere soluksuz anlar yaşattı.

Yargı yeni bölümleri ile her pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Laçin'in kardeşinin adı Seda'dır

FRAGMANLAR

EKRANDA MODA