X
X

YARGI’DA SON BULUŞMA!

21.05.2024 Salı 09:59 (Güncellendi: 21.05.2024 - 09:59)

Üç sezon boyunca her bölümüyle çok konuşulan, ters köşe hikayesi ile ekrana farklı bir soluk getiren, Yargı’nın başrol oyuncuları Kaan Urgancıoğlu, Pınar Deniz, Uğur Aslan ve Uğur Polat final öncesi bir araya geldi.

YARGI OYUNCULARI BÜYÜK FİNAL ÖNCESİ BİR ARAYA GELDİ

26 Mayıs Pazar akşamı 95’inci bölümüyle Lütfü Kırdar Kongre Merkezi’nde seyircili büyük finali yapmaya hazırlanan dizinin oyuncuları dünden bugüne yaşadıklarını, ‘Yargı’ ile deneyimlediklerini anlattı.

Veda vakti yaklaşırken duygularını Hürriyet Gazetesi’nden Hakan Gence ile paylaşan oyunculardan dizinin Ceylin’i Pınar Deniz “Karmaşık duygular içindeyim. Hayatımın en önemli devirlerinden biri kapanıyor.” dedi. Bu kadar uzun soluklu bir işi başarıyla tamamladıkları için çok mutlu olduklarını belirten Kaan Urgancıoğlu birçok duyguyu bir arada yaşadığını ekledi. Buruk ve üzgün hissettiğini dile getiren Uğur Aslan “Bir daha ne zaman görürüz birbirimizi diye içten içe keder doluyorum.” şeklinde ifade ederken; Uğur Polat ise “Üç sezon önce açtığımız ‘Yargı’ sayfası bizde bıraktığı unutulmaz anılarla haftaya kapanıyor.” dedi. Oyuncular, “Yargı’ dendiğinde aklınıza ne geliyor? sorusuna da içten ve samimi cevaplar verdi.

Pınar Deniz “Ruhumu bu kadar büyüten, güzelleştiren başka bir hikâye hatırlamıyorum.” şeklinde ifade ederken; Uğur Polat Yargı’yı uzun zamandır alışılagelmiş dizi kalıplarının dışına çıkan bir proje olarak değerlendirdi. Kaan Urgancıoğlu geçen üç sezon için “Hayatımın çok kıymetli üç yılı olacak.” derken; Uğur Aslan ise, “Yargı, herkes bütün iyi niyetiyle çabasını ortaya koyduğunda başarının çok da zor olmadığının ispatı” olarak ifade etti.

PINAR DENİZ: ‘ILCEY’ AŞKI BİR EFSANE BENİM İÇİN”

İzleyicinin gönlünde taht kurdukları gibi, sosyal medyayı da kasıp kavuran ILCEY aşkı ile ilgili de açıklama yapan oyunculardan Pınar Deniz “Gören gözlere teşekkür ediyorum. Daha iyisi olamazdı bence. Bu kadar engebeli yollardan geçip hâlâ beraber olabilmek gerçek bir bağlılığı gerektirir.” cümlesini kurdu. Kaan Urgancıoğlu ise “Çok iyi bir ikili olduk. Birbirine çok güvenen, iyi tanıyan, sırtını yaslayabilecek. Gerçek dostlar olduk.” diyerek mutluluğunu ifade etti.

“İZLEYİCİLERİMİZİN İLK KEZ REAKSİYONLARINA BİRE BİR TANIKLIK EDECEĞİZ. “

26 Mayıs Pazar akşamı bilet gelirlerinin Türk Eğitim Vakfı’na (TEV) bağışlanacağı özel gece ile ilgili duygularını paylaşan oyuncular “Finali seyircimizle beraber izleyecek olmak hepimizde ayrı bir heyecan yarattı. TEV yararına satışa çıkan biletlerin saatler içinde tükenmesi hepimizi çok mutlu etti.  Hem final anına beraber şahit olacağız hem de gecenin geliri müthiş bir yere bağışlanacak. Tabii yayın öncesi çok güzel sürprizlerimiz var onlara.” dedi.

Yargı heyecan dolu final bölümü ile 26 Mayıs Pazar akşamı Kanal D’de ekrana gelecek.

YARGI VİDEOLARI