X
X

Yargı 10. Bölüm Özeti

19.11.2021 Cuma 10:55 (Güncellendi: 19.11.2021 - 13:11)

Ceylin’in kendi içinde çok zor bir karar vererek Ilgaz’la arasına koyduğu mesafe, ikisi için de acı verici bir hal alır.

Kanal D’nin, yapımını Ay Yapım’ın üstlendiği, başrollerini Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz’in paylaştığı, çok konuşulan dizisi “Yargı” yeni bölümü ile ekrana geliyor.

Senaryosunu Sema Ergenekon’un kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda ise Ali Bilgin’in oturduğu Yargı’nın yeni bölümünün konusu ise şöyle;

Ceylin’in kendi içinde çok zor bir karar vererek Ilgaz’la arasına koyduğu mesafe, ikisi için de acı verici bir hal alır. Ilgaz’ın Ceylin’e olan kırgınlığının üzerine eklenecek başka sarsıntılar, onları büyük bir çatışmanın eşiğine itmek üzeredir. Engin’in tutuklu olarak yargılanması, bir sondan ziyade yeni bir başlangıca ve herkesi derinden etkileyen bir olaylar silsilesine dönüşmek üzeredir. Engin yeni amacını planlarken, bu yolda ona yardım edecek sürpriz biri de ortaya çıkar. Pars herkesten gizlediği sırrıyla yüzleşmek zorunda kalır. Metin bir yandan Çınar’ı korumaya çalışırken bir yandan da hayatlarına sorgusuz sualsiz dahil olan Merdan’la mücadele eder. Gül ise yaptığı hataların telafisi için elinden geleni yapmaya kararlıdır.

Ilgaz ve Ceylin, yeni bir davanın içinde karşı kulvarlarda çarpışırken; hiç beklemedikleri bir anda ikisini de büyük bir çıkmaza sokacak bir gerçek yüzlerine çarpar. Bilmedikleri, bunun buzdağının sadece görünen kısmı olduğudur.

Yargı yeni bölümleri ile her Pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

---------------------------

Yargı Episode 10 Summary

Ceylin distances herself from Ilgaz after a very hard decision process, yet the situation becomes unbearable for both.

Ceylin distances herself from Ilgaz after a very hard decision process, yet the situation becomes unbearable for both.Other problems which are added on top of Ilgaz’s heartbreak that Ceylin has caused, are about to drag the two on the brink of a new struggle. The fact that Engin is on remand is not an end but a beginning of a series of events that will affect everyone deeply.

As Engin plans his new motive, there is a surprising name who will help him in this case. Pars is forced to face the secret he has been hiding from everybody. While Metin tries to protect Cinar, he also deals with Merdan who has come out of thin air. As for Gul, she is determined to do her best to make up for her mistakes.

As Ilgaz and Ceylin clash against each other in a whole different case, they come across a shocking fact that will put them into a new dilemma. What they don’t know is that it is only the tip of an iceberg.  

YARGI VİDEOLARI