X
X

Yargı 11. Bölüm Özeti

26.11.2021 Cuma 14:06 (Güncellendi: 20.12.2021 - 11:22)

Ilgaz ve Ceylin bir yandan Engin’in tehditleri, bir yandan da tarafları oldukları davayla uğraşırken; geçmişlerinin bağlandığı düğüm yeniden karşılarına çıkar.

Ceylin ve Ilgaz, gönderilen sesli mesajdan sonra; bittiğini zannettikleri kâbusun aslında yeni başladığını fark ederler. Engin’in başta onlar olmak üzere kendisine zarar verdiğine inandığı herkesle ilgili bir planı vardır. Ceylin ve Ilgaz ise bu sarmalın tam merkezinde durmaktadır.

Eren, Pars, Çınar ve Yekta; karşılarına çıkan bütün bu bulmacanın çözümü için kimseye belli etmeden çabalamaya başlarlar. Ancak bu süreç hepsini beklemedikleri kadar büyük sorularla ve sürprizlerle baş başa bırakacaktır. Acaba içlerinde derin bir yerden yükselen öfkelerini kontrol edebilecekler midir? Yoksa bu öfke büyük bir yangına mı sebep olacaktır?

Ilgaz ve Ceylin bir yandan Engin’in tehditleri, bir yandan da tarafları oldukları davayla uğraşırken; geçmişlerinin bağlandığı düğüm yeniden karşılarına çıkar. Bu durum onları acımasız bir “keşke”nin kucağına bırakırken; artık ikisini de çok zor tercihler beklemektedir.

Yargı yeni bölümleri ile her Pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

-----------------------------

Yargı Episode 11 Summary

While Ilgaz and Ceylin are dealing with both Engin's threats and the case, they come across the knot that their pasts were tied to.

After the voice message, Ceyling and Ilgaz realize that the nightmare they thought was over has actually just begun. Engin has a plan for everyone whom he believes has harmed him, especially for them. Ceylin and Ilgaz stand at the very center of this spiral.

Eren, Pars, Cinar and Yekta start trying to solve this whole puzzle without telling anyone. However, this process will leave them all with big question marks and surprises that they have never imagined. Will they be able to control their anger rising from deep inside? Or will this anger cause a great fire?

While Ilgaz and Ceylin are dealing with both Engin's threats and the case, they come across the knot that their pasts were tied to. While this situation leaves them in big regret, very difficult choices await both.

Yargı returns every Sunday night at 8 pm on Kanal D!

YARGI VİDEOLARI