X
X

Yargı 14. Bölüm Özeti

17.12.2021 Cuma 11:02 (Güncellendi: 20.12.2021 - 11:24)

Kanal D’nin, yapımını Ay Yapım’ın üstlendiği, başrollerini Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz’in paylaştığı, çok konuşulan dizisi “Yargı” yeni bölümü ile ekrana geliyor. Senaryosunu Sema Ergenekon’un kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda ise Ali Bilgin’in oturduğu Yargı’nın yeni bölümünün konusu ise şöyle;

Ceylin’den bir türlü haber alamayan Ilgaz deliye dönmüştür. Ceylin’i iyice tanımış olan Ilgaz için artık onun gibi düşünebilmek ve yaptıklarını anlamlandırabilmek hiç de zor değildir.

Bir yandan adli olarak Engin’in kaçışı ile alarma geçen emniyet güçleri diğer yandan da Ceylin’in kaybı ile de uğraşmak için seferber olurlar. Hepsini uykusuz geceler ve gündüzler beklemektedir.

Engin’i kimin zehirlediği bulmacası henüz çözülmeden bir de kimin kaçırmış olabileceği sorusu ortaya çıkmıştır artık. Bu süreçte bazıları sırları uğruna kader birlikteliği yaparken, bazıları için ise yolun sonu apaçık gözükmektedir.

Şimdiye kadar tüm zorlukları kendi başına aşmaya alışkın olan Ceylin artık içinden çıkılması güç bir düğüm içerisindedir. Onu Ilgaz ile her defasında bir şekilde yan yana getiren kader bu kez ikisini birbirlerine kopmaz iplerle kenetleyebilecek midir?

 Yargı 14. Bölümü pazar akşamı saat 20.00'da Kanal D'de!

-----------------------------

Yargı Episode 14 Summary

Ilgaz, who cannot reach Ceylin, goes crazy. However, it’s not difficult for Ilgaz, who has got to know Ceylin very well, to think like her and make sense of what she is doing.

The police are alarmed by both Engin’s escape and Ceylin’s missing person case. Sleepless nights and days await them all.

Before figuring out who poisoned Engin, everyone is now trying to find who may have kidnapped him. In this process, some stand together for their common secrets while some are destined to realize it’s the end for them. 

Ceylin, who has been accustomed to overcoming all difficulties on her own, is now in a situation that is hard to get out of. Will fate, which somehow has brought her side by side with Ilgaz every time, be able to bring them together once more with an unbreakable bond?

Yargı returns on Sunday at 8 pm on Kanal D!

YARGI VİDEOLARI