X
X

Yargı 21. Bölüm Özeti

18.02.2022 Cuma 11:47 (Güncellendi: 11.05.2022 - 11:48)

Kanal D’nin, yapımını Ay Yapım’ın üstlendiği, başrollerini Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz’in paylaştığı, çok izlenen dizisi “Yargı” yeni bölümü ile ekrana geliyor. Senaryosunu Sema Ergenekon’un kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda ise Ali Bilgin’in oturduğu Yargı’nın yeni bölümünün konusu ise şöyle;

"Koyunlar ömrünü kurttan korkarak geçirir. Halbuki sonunda onu yiyen çobandır."

Thomas Hobbes

Ceylin’i aklayabilmek adına sınırlarının uçlarında dolaşan Ilgaz için Niyazi’nin ölümü adeta bir şok etkisi yaratır. Ilgaz da, Ceylin de hem adli olarak hem de vicdanen büyük bir vakanın ortasında kalmışlardır. Savaş baltalarını iyice bileyen Yekta, ortaya çıktığı gibi hayatına son veren Niyazi’nin ardından Ilgaz ve Ceylin’in savunmalarının zayıfladığını fark eder. Şimdi davasına daha çok asılmak için bilgi toplamak ve bunları delillerle kuvvetlendirmek sırası ondadır. Ancak herkesi şok edecek beklenmedik bir hamlenin onların cephesinden geleceğini henüz bilmemektedir.

Davayı kazanmak için varını yoğunu ortaya seren Ilgaz’ı zorlu bir hazırlık süreci beklemektedir. Bir yandan kendi başına buyruk, Yekta’yı alt edecek ipuçlarının peşinde olan Ceylin’i dizginlemeye çalışırken, bir yandan hukuki kurallar içinde kalmak zorundadır. Ancak bu yolun sonunda ikisi de beklemedikleri yeni bir bilgiyle karşı karşıya kalacak ve zorlu bir kararın eşiğine gelecektir.

Yargı yeni bölümleri ile her pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

---------

Yargı Episode 21 Summary

“A sheep spends its entire life fearing the wolves, only to be eaten by the shepherd in the end.”

Thomas Hobbes

Ilgaz, who pushes his limits to acquit Ceylin, is shocked by Niyazi’s death. Both Ilgaz and Ceylin are stuck in the middle of a challenging case both legally and emotionally. Yekta, who is ready to fight, realizes that Ilgaz and Ceylin's defenses have weakened after Niyazi, who ended his life just as he is found out. Now it's Yekta’s turn to gather information and reinforce it with evidence in order to be more committed to his cause. However, he is not yet aware that an unexpected blow that will shock everyone will come from them.

A challenging process awaits Ilgaz, who has put forth all his strength to win the case. He both has to stay within the legal rules and try to restrain Ceylin who acts on her own and chases after the clues to defeat Yekta. However, at the end of this road, both will get unexpected news and come to the brink of a difficult decision.

Yargı returns every Sunday at 8 pm on Kanal D!

YARGI VİDEOLARI