X
X

Yargı 22. Bölüm Özeti

25.02.2022 Cuma 13:26 (Güncellendi: 11.05.2022 - 11:52)

Kanal D’nin, yapımını Ay Yapım’ın üstlendiği, başrollerini Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz’in paylaştığı, çok izlenen dizisi “Yargı” yeni bölümü ile ekrana geliyor. Senaryosunu Sema Ergenekon’un kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda ise Ali Bilgin’in oturduğu Yargı’nın yeni bölümünün konusu ise şöyle;

“Bir kış sabretmişsin de tam çiçek açacakken dolu vurmuş gibi oluyor bazen hayat!”

Şeker Portakalı

JoséMauro de Vasconcelos

Ilgaz ve Ceylin bir yandan Ceylin’in aklanma yolculuğunu sürdürürken öte yandan da savaş baltalarını iyice ortaya seren Yekta ile karşı karşıyadır. Her adımlarında onlardan daha önce oralarda olan amansız bir düşmanları vardır artık…

Pars, şimdiye kadar inandığı ve yardım ettiği Ilgaz ve Ceylin’in, genişleyen dava kapsamında kendi yakınlarına da sıçramasıyla iyice köşeye sıkışır. Pars bu noktada ortaya çıkan yeni deliller ve gelen itirafla sarsılacak, kendi adalet terazisini dengelemekte zorlanacaktır.

Gitgide kendilerini hiç tanımadıkları bir ağda bulan gençleri içinden çıkamayacakları, tırmanmaya çalıştıkça daha sert ve zor zamanlar beklemektedir. Bu kuyuda kendi başlarına çırpınışları bu kez yeterli olmayacak gibi gözükmektedir.

Adalet arayışında birlikteyken güçlü ve yenilmez olan Ilgaz ile Ceylin ikilisini büyük duruşma günü beklemektedir. Duruşmanın safları iyiden iyiye belli olurken, ortaya yeni çıkacak deliller her iki tarafı da şoke edecek, mahkeme sonrası verilecek karar ikilinin ilişkisi için bir dönüm noktası olacaktır.

Yargı yeni bölümleri ile her pazar akşamı Kanal D’de…

-----

Yargı Episode 22 Summary

“Sometimes, life feels like you have been waiting for spring during winter, yet it hails just when you’re about to bloom”

 

My Sweet Orange Tree

José Mauro de Vasconcelos

 

Ilgaz and Ceylin continue Ceylin's journey of acquittance while facing Yekta who doesn’t intend to bury the hatchet. They now have a ruthless enemy who is one step ahead of them all the time.

Pars feels cornered when the case of Ilgaz and Ceylin, whom he believed and helped so far, influences his family. At this point, Pars will be appalled by the new evidence and confessions and will have difficulty balancing his own sense of justice.

Ilgaz and Ceylin, who find themselves in a dilemma that they have never been in, go through tougher times as they try to get out of it. It seems that their efforts will not be enough to solve it.

The big trial day awaits Ilgaz and Ceylin, who are strong and invincible together in search of justice. As the parties of the trial become clear, the new evidence that will emerge will shock both sides, and the decision that will be made in court will be a turning point for the relationship between the two.

Yargı returns on Sundays on Kanal D!

YARGI VİDEOLARI