X
X

Yargı 23. Bölüm Özeti

04.03.2022 Cuma 11:59 (Güncellendi: 11.05.2022 - 11:52)

Kanal D’nin, yapımını Ay Yapım’ın üstlendiği, başrollerini Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz’in paylaştığı, çok izlenen dizisi “Yargı” yeni bölümü ile ekrana geliyor. Senaryosunu Sema Ergenekon’un kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda ise Ali Bilgin’in oturduğu Yargı’nın yeni bölümünün konusu ise şöyle;

“Kaçtığım bütün savaşların yaralarını taşıyorum.”

Fernando Pessoa

Henüz duruşmanın gerginliğini yeni atlatmış Ceylin için Engin’den gelen video şok etkisi yaratmıştır. Yargılanma sürecini belki de kökünden değiştirecek yeni bilgiler ve sürpriz gelişmeler ışığında Ilgaz, Ceylin’i savunmaya ilk günkü inancıyla devam edebilecek midir?

Açtığı savaş sonucunda mağlup durumuna düşen Yekta Tilmen daha önce hayatında hiç karşılaşmadığı bir durumla mücadele eder. Ancak daha iyi günlerin gelmesine olan inancıyla savaşını hız kesmeden devam ettiren Yekta’yı hiç ummadığı bir gelişme beklemektedir.

Uzun süredir Engin’in davasıyla uğraşan Pars’ı adliyede yepyeni bir vaka beklemektedir. Herkesi derinden etkileyecek bu vaka üzerinden özellikle Derya’yla ikisi için beklenmedik gelişmeler yaşanacaktır.

Şimdiye kadar her girdikleri zor durumdan birlikte çıkmayı başaran Ilgaz ve Ceylin ikilisini zor günler beklemektedir. Bu iki farklı ruh bir yandan her koşulda birlikte kalmayı sağlamaya çalışırlarken, birdenbire kendilerini zorlu bir dönüm noktasında bulacaklardır.

Yargı 23. Bölüm pazar akşamı saat 20.00'da Kanal D’de…

------

Yargı Episode 23 Summary

 

“I bear the wounds of all the battles I avoided.”

Fernando Pessoa

 

The video from Engin creates a shock effect for Ceylin, who has just gotten over the impact of the trial. In the light of new information and surprising developments that will perhaps radically change the trial process, will Ilgaz be able to continue defending Ceylin with the same belief as on the first day?

Yekta Tilmen, who was defeated as a result of the war he waged, deals with a situation he has never encountered before in his life. However, he continues his war nonstop with the belief that better days will come, yet he will go through an unexpected development.

A brand-new case at the courthouse awaits Pars, who has been dealing with Engin's case for a long time. Surprising developments will occur, especially for Derya and him, through this case that will affect everyone deeply.

There will be hard times for Ilgaz and Ceylin, who have managed to get out of every difficult situation they have been in so far. While these two different souls are trying to stay together under all circumstances, they will suddenly find themselves at a difficult turning point.

Yargı returns every Sunday at 8 pm on Kanal D!

YARGI VİDEOLARI