X
X

Yargı 24. Bölüm Özeti

11.03.2022 Friday 11:46 (Güncellendi: 11.05.2022 - 11:53)

Kanal D’nin, yapımını Ay Yapım’ın üstlendiği, başrollerini Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz’in paylaştığı, çok izlenen dizisi “Yargı” yeni bölümü ile ekrana geliyor. Senaryosunu Sema Ergenekon’un kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda ise Ali Bilgin’in oturduğu Yargı’nın yeni bölümünün konusu ise şöyle;

"Ne çok yalan söyleniyordu yeryüzünde; sözle, yazıyla, resimle ya da susarak…"

Yusuf Atılgan

 

Ceylin ile Ilgaz’ın ilişkilerini büyük bir açmaz beklemektedir. Şimdiye kadar birbirini kusursuz bir şekilde bütünleyen ikili için, bu sefer sahip oldukları farklılıklar büyük bir krize yol açacak gibidir. Hem de tam beklemedikleri, yepyeni bir dava içerisine sürüklenmişken…

Engin’in videosu, şimdiye kadar herkesin düşündüğü teorileri alt üst etmiş ve pek çok bilineni değiştirmiştir. Bir yandan da başlarına sürekli bela açmayı başaran Çınar ve Serdar bu kez geri dönüşsüz bir çıkmazın içindedirler. Bu çıkmazın altında kalan gençlerin sorgulanma ve gerçeğin ortaya çıkma savaşı herkese sıçrayacak gibidir.

Şu ana kadar hep kendi inandıkları adalet yolunda yürüyen Ilgaz ile Ceylin’i, artık birbirlerine yürüdükleri yolda aşkları için geçmeleri gereken sınavlar beklemektedir.

Yargı yeni bölümleri ile her pazar akşamı Kanal D’de…

---------

Yargı Episode 24 Summary

Ceylin and Ilgaz's relationship is in a big dilemma. For the two, who have complemented each other perfectly until now, this time their differences seem to cause a major crisis. On top of this, they are dragged into a brand-new case, which they could not foresee.

Engin's video turns upside down the theories that everyone has thought of so far and changed many ideas. On the other hand, Cinar and Serdar, who constantly manage to cause trouble, are in an irreversible trouble this time.

Ilgaz and Ceylin, who have always been walking on the path of justice they believed in, are now waiting for the tests they must pass for their love.

Yargı returns on Sundays on Kanal D!

YARGI VİDEOLARI