X
X

Yargı 25. Bölüm Özeti

18.03.2022 Cuma 16:24 (Güncellendi: 11.05.2022 - 11:53)

Kanal D’nin, yapımını Ay Yapım’ın üstlendiği, başrollerini Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz’in paylaştığı, reyting rekortmeni dizisi “Yargı” yeni bölümü ile ekrana geliyor. Senaryosunu Sema Ergenekon’un kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda ise Ali Bilgin’in oturduğu Yargı’nın yeni bölümünün konusu ise şöyle;

“En güzel manzaranın olduğu yerde bile; ağaçların, yaprakların altında böcekler birbirini yer.”

Francis Bacon

Ilgaz, Engin’in Ceylin’e gönderdiği mesajı çözmüş ve ona söylemiştir. Babasının gemiden iniş tarihinin gelip çatmış olması, Ceylin’i kuşku götürmez bir şekilde bu mesajı inkar etmeye iter. Gerçeğin peşinde olan Ilgaz ise çoktan Zafer’le ilgili araştırmalara başlamıştır.

Şimdiye kadar biriktirdiği sırları çıkış bileti olarak elinde tutan Serdar için artık bazılarını koz olarak kullanma zamanı gelmiştir. Bu bilginin Yekta Tilmen cephesinde karşı tarafı vuracak olan bir silaha dönüşmesi ise an meselesidir.

Birlikte bakmak için görevlendirildikleri dosya, bakış açıları çok farklı olan Pars ve Derya’yı aynı yolda buluşturmayı başarabilecek midir?

Defalarca badireli yollar aşan Ilgaz ve Ceylin’i, yine çetin bir sınav beklemektedir. Bu durum ikisinin geleceği adına alınması gereken en keskin virajdır ve öngörülemeyecek zorluktaki günler onları beklemektedir.

Yargı yeni bölümleri ile her pazar akşamı Kanal D’de…

----------

Yargı Episode 25 Summary

“Even within the most beautiful landscape, in the trees, under the leaves the insects are eating each other; violence is a part of life.”

 

Francis Bacon

Ilgaz figures out what Engin has said in the message and tells it to Ceylin. Ceylin strictly denies the message because her father’s arrival day is close. Ilgaz, who is after the truth, has already started an investigation for Zafer.

For Serdar, who has kept lots of secrets as leverage in the face of danger, it is now time to use some of them. It is only a matter of time before this information turns into a weapon against his enemies for Yekta Tilmen.

Will the case they were assigned to attend together be able to bring Pars and Derya, who have very different perspectives, together?

Ilgaz and Ceylin are about to go through another challenge for their love. This is the sharpest corner for the future of the two of them, and unpredictable times await them.

Yargı returns on Sundays on Kanal D!

YARGI VİDEOLARI