X
X

Yargı 6. Bölüm Özeti

22.10.2021 Cuma 13:47 (Güncellendi: 01.11.2021 - 13:43)

Kanal D’nin, yapımını Ay Yapım’ın üstlendiği, başrollerini Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz’in paylaştığı, çok konuşulan dizisi “Yargı” yeni bölümü ile ekrana geliyor.

Kardeşini öldüren kişinin en yakını bildiği Engin çıkması Ceylin’i tarifsiz bir acıya boğar. İçinde yükselen öfke dayanılmazdır, Ceylin, Engin’i öldürmeye kararlıdır. Ilgaz ise, sezgilerinde haklı çıksa da Ceylin’in yıkılmışlığına dayanamaz ve bir karar verir. Hem Ceylin’i sakinleştirmek hem de, Engin’in katil olduğunu ispatlayabilmeleri için sert de olsa onu durdurmanın kendince bir yolunu bulur.

Pars, Ceylin’e olan hislerini bile bir kenara koyarak onu usulsüz delil topladığı için suçlayıp meslekten menettirmeye kararlıdır. Üstelik Ilgaz’dan da, buna tanık olduğu için ifadesini alacağı bellidir. Ceylin, Ilgaz’la karşı karşıya gelir. Ilgaz’ın kendisi için yalan ifade vermesi gerekmektedir ve bu Ilgaz için imkansızdır.

Yekta oğlunun suçunu temizlemek için çabalarken Zafer, Çınar’ın serbest bırakılmasıyla yıkılır ve yeni bir dönemecin eşiğine gelir. Artık kendi hayatından vazgeçecek kadar intikam hırsıyla doludur. Aldığı karar iki ailenin kaderini sonsuza dek değiştirecektir.

Ceylin ve Ilgaz, bir yandan Engin’i mahkum edecek delillerin peşinde koşarken, bir yandan Pars’ın kendilerini soktuğu zorlu durumdan kurtulmanın yollarını ararlar. Acaba Ilgaz, Ceylin için kendi kurallarından vazgeçip yalan söyleyecek midir?

Yargı heyecan dolu yeni bölümüyle pazar akşamı saat 20.00'da Kanal D'de!

-------

Yargı Episode 6 Summary

Ceylin suffers unutterably when she learns that the killer of her sister is her closest friend, Engin. The rage building up inside her becomes unbearable. She is determined to take Engin’s life. As for Ilgaz, even if his hunches turn out to be right, he can’t stand seeing Ceylin devastated. Therefore, he makes a decision. He finds a way to calm her down and prove that Engin is the murderer.

Pars puts his feelings for Ceylin aside and decides to accuse her of gathering evidence illegally and make her disbarred. Moreover, it is obvious that he is going to take statement from Ilgaz since he is a witness. Ilgaz is forced to turn against Ceylin. He needs to prevaricate, yet it seems impossible for him to do it.

As Yekta tries his best to justify his son, Zafer falls to pieces learning Cinar is released. He is filled with a desire to take revenge at the expense of his life. The decision he has made will affect both families’ lives.

Ceylin and Ilgaz not only chase after evidence which will put Engin behind the bars but also try to save themselves from Pars and his schemes. Will Ilgaz give up on his principles and lie for the sake of Ceylin?

Yargı returns on Sundays at 8 pm on Kanal D!

YARGI VİDEOLARI