X
X

Yargı 7. Bölüm Özeti

29.10.2021 Cuma 13:17 (Güncellendi: 01.11.2021 - 13:44)

Kanal D’nin, yapımını Ay Yapım’ın üstlendiği, başrollerini Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz’in paylaştığı, çok konuşulan dizisi “Yargı” yeni bölümü ile ekrana geliyor.

Ceylin ve Ilgaz’ın evlilik haberi, Pars ve Neva’yı hayal kırıklığına uğratır. Pars, soruşturmanın tıkanmasından hiç memnun değildir, üstelik onun da kardeşi Neva gibi kalbi kırılmıştır. Pars soruşturmanın peşini bırakmamaya, bunu yaparken de inanmadığı bu evliliği ikisinin başına bela etmeye kararlıdır.

Zafer Çınar’a çektiği silahla intikamı için geri dönüşsüz bir yola girmek üzeredir. Çınar Zafer’i masum olduğuna ikna edebilecek midir? Yoksa çekilen bu silah, iki aile arasında yeni ve büyük bir uçurumun açılmasına mı sebep olacaktır?

Ceylin, kardeşinin katili olan Engin karşısında hiçbir şey yokmuş gibi davranmakta artık iyice güçlük çekmektedir. Ceylin ve Ilgaz, kimseye belli etmeden Engin’i tutuklu yargılatmanın yollarını ararken yeni risklere girerler. Ancak bir yandan oğlunu temize çıkarmak için elinden gelen her şeyi yapan Yekta’dan hızlı olmak, bir yandan da her an önlerine engel olabilecek Pars’la mücadele etmek zorundadırlar. Acaba Ilgaz ve Ceylin bu sefer gerçeği kanıtlayabilecek midir?

Yargı yeni bölümleri ile her Pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

----------

Yargı Episode 7 Summary

The news of Ceylin and Ilgaz's marriage disappoints Pars and Neva. Pars is not content with the fact that the investigation will be halted, moreover, he is heartbroken like his sister, Neva. Pars is determined not to let go of the investigation and while doing this, he will make sure to create trouble for both of them in this marriage, which he does not believe in.

Zafer is about to take an irreversible step for his revenge with the gun he points at Cinar. Will Cinar be able to convince Zafer that he is innocent? Or will this weapon create a new and great abyss between the two families?

Ceylin is now having a hard time pretending that nothing is wrong with Engin, who is her sister’s murderer. Ceylin and Ilgaz take new risks while looking for ways to have Engin in pretrial detention without letting anyone know. However, on one hand, they must be faster than Yekta, who does everything in his power to justify his son, on the other hand, they must fight against Pars, who might stand in their way at any moment. Will Ilgaz and Ceylin be able to prove the truth this time?

Yargı returns on Sundays at 8 pm on Kanal D!

YARGI VİDEOLARI