X
X

Yargı 8. Bölüm Özeti

05.11.2021 Cuma 15:47 (Güncellendi: 05.11.2021 - 17:39)

Kanal D’nin, yapımını Ay Yapım’ın üstlendiği, başrollerini Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz’in paylaştığı, çok konuşulan dizisi “Yargı” yeni bölümü ile ekrana geliyor.

Ceylin, Engin’in kardeşinin katili olduğunu öğrendiği andan itibaren herkesten gizli sürdürmek zorunda olduğu mücadelesinin sonuna geldiğini düşünür. Engin’le büyük ve acı verici bir yüzleşme yaşar. Ceylin, Ilgaz’ın yardımı olmadan bunun altından kalkabileceğini düşünse de; Ilgaz’ın öngörüsü sayesinde olaylar bambaşka bir şekilde gelişecektir.

Metin Çınar’ın elleri kanlı bir biçimde eve gelişinden itibaren hayatlarının büyük bir kırılma noktasına geldiğini anlamıştır. Şimdi onu çok zorlu bir tercih beklemektedir, oğlundan yana mı olacaktır yoksa dürüstlükten yana mı?

Pars Ilgaz ve Ceylin’in evlenmesinden sonra kendisini toparlamaya çalışırken onlara ve Eren’e olan yaklaşımında başka bir yol denemeye karar verir. Yekta ise bir yandan Engin’i korumaya çalışırken bir yandan kendisi ve ailesi için çemberin iyice daraldığını fark eder.

Ceylin ve Ilgaz Yekta’yla açık bir biçimde girdikleri savaştan galip çıkabilmek için yine iş birliği yapmak zorunda kalırlar. Engin’in katil olduğunu ispatlamanın yeni yollarını ararken, ikisi de kendilerine bile itiraf edemedikleri bazı duyguların yeşerdiğini de fark edeceklerdir.

Yargı yeni bölümleri ile her Pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

----------------------

Yargı Episode 8 Summary

From the first moment Ceylin learns Engin is the killer of her sister, she thinks she has come to the end of her secret fight to secure justice. She confronts Engin, which torments her deeply. Even if Ceylin thinks that she can handle this without Ilgaz’s help, things change course in a whole different way thanks to Ilgaz’s foresight.

Metin realizes that their life has come to a turning point when he sees Cinar coming home with blood on his hands. Now, he must make a challenging decision. Will he be in favor of his son or his integrity?

Pars tries to pull himself together after Ilgaz and Ceylin’s marriage. He decides to approach them and Eren in a different way. Yekta still does his best to protect Engin. However, he realizes the circle is tightening for him and his family.

Ceylin and Ilgaz must join forces once more to get the upper hand in the war they declared against Yekta. While they look for new ways to prove Engin is the murderer, both will realize that there are blooming feelings for each other, yet they cannot even confess it to themselves.

 

Yargı returns on Sunday at 8 pm on Kanal D!

YARGI VİDEOLARI