X
X

Yargı 9. Bölüm Özeti

12.11.2021 Cuma 11:31 (Güncellendi: 15.11.2021 - 11:17)

Ilgaz ve Ceylin birbirlerine duygusal anlamda daha da yaklaşırlar!

Kanal D’nin, yapımını Ay Yapım’ın üstlendiği, başrollerini Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz’in paylaştığı, çok konuşulan dizisi “Yargı” yeni bölümü ile ekrana geliyor.

Senaryosunu Sema Ergenekon’un kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda ise Ali Bilgin’in oturduğu Yargı’nın yeni bölümünün konusu ise şöyle;

Engin’in Yekta’yı suçlamasının ardından Ceylin ve Ilgaz acil bir biçimde harekete geçmeleri gerektiğini fark ederler. Ilgaz’ın kendisine önerdiği yöntemlerle Engin’in geri dönüşsüz bir biçimde cezaevine girmesi için çabalarlar. Ancak bu yol Ceylin’i duygusal olarak yeniden örseleyecek kasislerle doludur.

Pars, Yekta’nın suçlanması sonucu kendisiyle ilgili önemli ve büyük bir sırrın açığa çıkması ihtimaliyle yüz yüze gelir ve engel olabilmek için her zamankinden çok farklı bir tavır gösterir. Metin kaybolan Zafer’in cesedini bulmaya çalışırken beklenmedik bir sürprizle  karşılaşır. Yekta ise Laçin’in Engin’den yana tavır almasının bedelini ona ödetmeye kararlıdır.

Ilgaz ve Ceylin birbirlerine duygusal anlamda daha da yaklaşırlar, üstelik bu yakınlık ikisinin de ezberlerini bozan bir hale dönüşmektedir. Bir yandan Engin’in mahkumiyetini kesinleştirmek için çabalarken, bir yandan da kendilerine bile itiraf edemedikleri hislerin yarattığı yeni soruları cevaplamak zorundadırlar.

Yargı yeni bölümleri ile her Pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

------------------------------------------------------------------------

Yargı Episode 9 Summary

After Engin has put the blame on Yekta, Ceylin and Ilgaz realize that they should immediately take action. They do their best to put Engin behind bars for good using Ilgaz’s methods which he suggests to Ceylin. However, in this way, Ceylin is very likely to get hurt emotionally once more.

Since Yekta is being accused, Pars faces the possibility that one of his important and big secrets might come to light, so, he approaches to this in a very distinctive way to stop the accusation. As Metin tries to find Zafer’s body, he comes across a surprise. As for Yekta, he is determined to make Lacin pay for being on Engin’s side.

Ilgaz and Ceylin get closer to each other emotionally, and this situation turns into something that neither of them are used to. While trying to finalize Engin's conviction, they must answer the questions which has come up because of their feelings for each other.

Yargı returns on Sundays at 8 pm on Kanal D!

YARGI VİDEOLARI