X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Yıldız De Bana 2. Bölüm Fragmanı - 3

Yıldız De Bana 2. Bölüm Fragmanı - 3 yayınlandı! Oyunculuk sektörüne yeni yüzler ve yetenekler kazandırmaya amaçlayan, Türkiye’nin yeni yıldızını seçecek olan yarışma programı “Yıldız De Bana” birbirinden eğlenceli skeçleriyle Cuma akşamı 20.00'da Kanal D'de!

Yıldız De Bana'nın jüri koltuğunda Büşra Pekin, Zafer Algöz ve Hülya Avşar bulunuyor. Yönetmenliğini Hamdi Alkan'ın üstlendiği Yıldız De Bana programının sunuculuğunu ise Tansel Öngel yapıyor.

Yıldız De Bana yeni bölümüyle Cuma akşamı saat 20.00'da Kanal D'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR